دانلود کتاب مطالعه زهر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مطالعه زهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مطالعه زهر

کتاب مطالعه زهر نوشته ماریا وی اسنایدر جلد اول از مجموعه تخیلی «حماسه ایژیا» است که در آن شخصیت اصلی داستان محکوم به اعدام می شود اما فرصت فوق‌العاده‌ و هیجان‌انگیزی نصیب او می‌شود. این کتاب برای گروه سنی ج ارائه شده است.

ماریا وی اسنایدر (Maria V Snyder) در کتاب مطالعه زهر (Poison study) روایت‌گر داستانی هیجان‌انگیز است که در آن یلنا به جرم قتل عمد محکوم به اعدام است اما فرصت فوق‌العاده‌ای به او پیشنهاد می‌شود. او بهترین غذاها را خواهد خورد، در اتاق‌های قصر زندگی خواهد کرد ولی باید ریسک کشته شدن به دست هر کسی که سعی دارد فرمانده ایژیا را بکشد، بپذیرد.

قطعا یلنا با ماجراجویی‌هایی هیجان‌انگیز شما را تا آخر داستان به دنبال خود خواهد کشاند. او قرار است مزه‌سنج غذا‌های پادشاه شود. اما رییس امنیت که هیچ چیز از دیدش مخفی نمی‌ماند، عمدا گرده پروانه به خورد او می‌دهد، و یلنا تنها با حضور برای دریافت پادزهر روزانه‌اش مرگی دردناک را به تعویق می‌اندازد.

هنگامی که یلنا سعی دارد تا از معمای جدیدش بگریزد، مصیبت فرا می‌رسد. شورشیان قصد دارند به ایژیا حمله کنند و یلنا قدرت‌های جادویی‌ای که نمی‌تواند کنترل کند را پرورش می‌دهد. زندگی او دوباره تهدید می‌شود و انتخاب‌ها باید ساخته شوند. اما این بار نتایج چندان واضح نیست...

در بخشی از کتاب مطالعه زهر می‌خوانیم:

والک پوشه را با صدای تقی بست. به سمت در رفت، به وقار و سبکی گربۀ برفی‌ای راه می‌رفت که از روی یخی نازک می‌گذرد. وقتی در باز شد، نگهبانانی که در راهرو منتظر بودند خبردار ایستادند. والک با آن‌ها حرف زد و آن‌ها با سر تائید کردند. یک نگهبان به سمت من آمد. به او خیره شدم، بازگشت به سیاهچال بخشی از پیشنهاد والک نبود. آیا می‌توانستم فرار کنم؟ اتاق را بررسی کردم. نگهبان مرا چرخاند و دستبندها و زنجیرهایی را که از وقتی دستگیر شده بودم دورم بود باز کرد.

دور مچ‌های خون‌آلودم نوارهایی خشن از گوشت حلقه زده بود. به گردنم دست کشیدم و پوست جایی را که قبلاً فلز بود حس کردم. انگشتانم چسبناک از خون بازگشتند. به سمت صندلی بازگشتم. آزادی از وزن زنجیرها باعث شده بود حسی عجیب مرا دربربگیرد. احساس می‌کردم ممکن است در هوا شناور شوم یا جان دهم. نفس را به درون خود کشیدم تا اینکه ضعف سپری شد.

وقتی آرامش خودم را دوباره به دست آوردم متوجه شدم که والک اکنون کنار میز تحریرش ایستاده است و دو نوشیدنی می‌ریزد. یک قفسه باز شده چوبی، ردیف‌های بطری‌هایی با شکل‌های عجیب و کوزه‌هایی رنگارنگ را آشکار کرد که درون آن انباشته شده بودند. والک بطری‌هایی را که در دست داشت روی قفسه گذاشت و در را قفل کرد.

 ۳۷۹ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97576-3-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مطالعه زهر

برای دانلود کتاب مطالعه زهر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مطالعه زهر
fateme sh
۱۳۹۸/۶/۱۲
کتاب واقعاخوب بود بسیارگیرا و جالب وبه سختی میشد بدون تموم کردنش زمین گذاشت
maryam nazemi
۱۳۹۸/۵/۱۸
خوب و بی غرض و منسجم نوشته بود و ایکاش جلد دومی هم از راه میرسید
ناهید علیخانی
۱۳۹۸/۵/۱۸
مترجمش متاسفانه بدقوله و تنبل اگر خبر داشتم باهاش قرارداد نمی بستم انگار خودم باید آخرش ترجمه کنم یا بدم دست مترجم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)