دانلود کتاب معجزه‌ی نور


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب معجزه‌ی نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معجزه‌ی نور

کتاب معجزه‌ی نور نوشته‌ی پی. جی. ریوس، بعد از اشاره‌ای مختصر به اهمیت نور در زندگی‌تان، توضیح می‌دهد که چگونه افکارتان را با نور درآمیزید و توانایی‌های فکری خود را با روشی خارق‌العاده گسترش دهید تا به موفقیت دست پیدا کنید.

معجزه‌ی نور (Magic photon traite de magic photoniquc)، یک کتاب نورانی است، اثری درباره‌ی فوتون‌ها، ذره‌های بنیادینی که فاقد جرم و بار الکتریکی، اما سرشار از انرژی هستند. خورشید همواره توجه نخستین انسان‌ها را به خود جلب کرده است. از همان آغاز، انسان به‌ سرعت پی برد که خورشید هم مانند تمام ستاره‌ها یکی از خلقت‌های سرشار از انرژی خالص و طبیعی می‌باشد.

از اهداف اصلی این کتاب پی بردن به نیروی خورشید و چگونگی استفاده از آن در زندگی می‌باشد و پس از اینکه به صورت مختصر درباره‌ی اهمیت نور در زندگی انسان توضیح می‌دهد به شرح چگونگی درآمیختن افکار و نور می‌پردازد که منجر به توسعه ظرفیت و توانایی‌های انسان با کمک این روش‌های شگفت‌انگیز خواهد شد. این روش‌ها از آموزش‌هایی که در یونان باستان در مراکز علمی و آموزشی داده می‌شد، گرفته شده و می‌تواند قدرت تمرکز و حافظه را چند برابر افزایش دهد که منجر به رسیدن موفقیت در امتحان‌های بزرگ و کوچک می‌شود.

شما می‌توانید در این کتاب با کمک نور راه گسترش ابتکار عمل را یاد بگیرید و به وسیله‌ی این توانایی قادر خواهید بود در هر شغل و حرفه‌ای خلاقیت و نوآوری از خود نشان دهید.

پی. جی. ریوس (P J Reyos) در 5 فصل به شما یاد می‌دهد که چگونه می‌توانید نور و افکار را با هم درآمیزید تا قدرت توجه و حافظه شما افزایش یابد. به توانایی‌های خود اعتماد کنید، اهداف خود را طبقه‌بندی کرده و به درجات عالی دست یابید. همچنین شما با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید روی افکار خود مسلط شوید و آن‌ها را در خدمت نیروی جسمانی درآورید و به آرزوها و اهداف خود جامه‌ی عمل بپوشانید.

کلام آخر این کتاب رسیدن به آرامش حقیقی جسمی و ذهنی است که با ارائه‌ی روش‌های بسیار ساده و کم‌ هزینه دسترسی به آن را محقق می‌کند. شایان ذکر است که این کتاب تنها به تحقق اهداف مادی و موفقیت‌های مالی نمی‌پردازد، بلکه ارتقای توانایی روحی و فکری در جهت رسیدن به کمال و اهداف عالی، موضوع اصلی آن است.

در بخشی از کتاب معجزه‌ی نور می‌خوانیم:

نور خورشید برای حیات زمین ضروری است. به کمک نور، گیاهان در جریانی که فتوسنتز نام دارد و در قسمت سبز گیاه انجام می‌شود، مواد آلی مورد نیاز خود را تأمین می‌کنند و اکسیژنی را که ما تنفس می‌کنیم، آزاد می‌کنند.

نور خورشید در چرخه‌ای بیست‌ و چهار ساعته، بدن انسان و بسیاری از حیوانات را تنظیم می‌کند. نور خورشید روی چرخه‌ی بیولوژیکی (روند هر چرخه‌ی بیولوژیکی بدن ما بیست‌ و‌ چهار است)، اعصاب غدد درون‌ریز ارگانیسم انسان و همچنین بر مجموع سیستم هورمونی، اثر زیادی دارد. این اثر به‌ واسطه‌ی غدد درون‌ریز غده‌ی هیپوفیز و اپیفیز یا غده‌ی صنوبری است و این دو غده به‌ شدت متأثر از احساسات و هیجانات ما هستند.

فقدان و کمبود نور خورشید منجر به اختلالات بی‌شماری می‌شود که از آن جمله موارد زیر را می‌توان نام برد: خستگی، بی‌خوابی، خواب ناقص، افسردگی، ناتوانی جنسی در مردان به دلیل کمبود سائقه‌ی جنسی و کاهش فعالیت، چون غده‌ی اپیفیز مقدار زیادی از هورمون ملاتونین، هورمون خواب‌آور را ترشح می‌کند و تولید آن با تحریک شبکیه‌ی چشم به‌ وسیله‌ی نور متوقف می‌گردد.

نوردرمانی اضطراب، ناامیدی و افسردگی‌های دوره‌ای یا مزمن را درمان می‌کند. اختلالات چرخه‌ی بیولوژیکی با ساعات بیولوژیکی درون ما تنظیم می‌شوند که روزها و شب‌های ما، اختلالات خواب، خلق‌ و خوی ما و موارد دیگری را، که در دست تحقیق است، تنظیم می‌کنند. نور فقط روی جسم تأثیرات مفید نمی‌گذارد. او همچنین به‌خوبی روی توانایی‌های فکری و مغزی و عقلانی اثرگذار است. درحقیقت نور انرژی‌ای است که همزمان‌سازی‌هایی را بین سلول‌های مغز تولید می‌کند، و روندهای فیزیولوژیکی را تسریع و تقویت می‌کند.

 ۱۹۳ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-472-5 

چاپ ۱۳۹۱: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۶۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تقدیمی
سپاسگزاری
معجزه‌ی نور: چکیده
مقدمه
لطفاً توجه بفرمایید
1. نور و معجزه
چگونه از ترکیب نور و افکار استفاده کنید تا
2. قدرت ریتم و کلام
نیرو
3. ما دو تاییم، یکی شویم
چگونه از همزادتان برای تغییر آینده‌ی خود استفاده کنید؟
4. قدرت فوق‌العاده فکر گروهی
یک بمب ذهنی
5. آرام بمانید
برای هوشیاری از زمان حال «این‌جا و اکنون»
پیوست: جادوی فوتونی خورشید ستاره‌ی ما خورشید
پیوست: دین زرتشت: مذهب نور
در پایان

راهنمای دانلود کتاب معجزه‌ی نور

برای دانلود کتاب معجزه‌ی نور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معجزه‌ی نور

نظرات کتاب معجزه‌ی نور

علی علیزاده
۱۳۹۹/۶/۱۰
قول نام کتاب را نخورید این کتاب واقع________ا کاربردی است
اگر از کتب موفقیت خسته شده اید
این کتاب برای شماست
فقط متاسفانه ترجمه به شدت گنگ است
مشاهد همه نظرات (۱)