دانلود کتاب ملکۀ یخی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ملکۀ یخی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ملکۀ یخی

کتاب ملکۀ یخی نوشته‌ی سارا ناتان و سلا رمن، ماجرای دو پرنسس به نام‌های السا و آنا است که از این میان، خواهر بزرگ‌تر یعنی السا، دارای قدرت تولید یخ است؛ هرچند قادر نیست کنترلی بر انجام آن داشته باشد.

انیمیشن این داستان توسط کمپانی والت دیزنی ساخته شده که بسیار مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.

دو خواهر در ملکۀ یخی (Frozen) رابطه بسیار گرم و صمیمی دارند. اِلسا متاسفانه کنترل مناسبی بر این توانایی خطرناکش ندارد و حتی باعث می‌شود که جان خواهرش نیز به خطر بیفتد. به همین جهت والدین آن‌ها تصمیم می‌گیرند این دو را از یکدیگر جدا کنند تا خطری آنا را تهدید نکند. اما در ادامه اِلسا باعث می‌شود سرزمین‌شان در میانه تابستان یخ بزند و خودش نیز به جنگل فرار می‌کند و آنا تصمیم می‌گیرد به دنبال خواهرش برود و وی را پیدا کرده و تابستان گرم را به سرزمینشان بازگرداند.

در بخشی از کتاب ملکۀ یخی می‌خوانیم:

در حالی که طوفان در سراسر آرندل می‌خروشید، باد شدت بیشتری می‌گرفت. برف همچنان می‌بارید و هوا بسیار سرد بود. تکه‌های یخ در دریاچه جا‌به‌جا می‌شدند، بنابراین راه رفتن روی سطح دریاچه خطرناک شده بود.

برف با شدت به صورت آنا می‌خورد و دیدن را برای او دشوار می‌کرد، اما او و اولاف همچنان پیش می‌رفتند. وقتی به ساحل رسیدند، آنا دستش را بالا برد و و سپر چشمانش کرد تا بتواند ببیند. از اینکه می‌دید آب دریاچه به سختی یخ بسته و کشتی‌ها روی پهلویشان کج مانده‌اند دلش گرفت.

با ضعف و بی‌حالی فریاد زد: "کریستف!" نمی‌توانست کریستف را ببیند اما می‌دانست که او دارد از روی دریاچه به سمت آن‌ها می‌آید، و می‌دانست که او آخرین شانس برای نجاتش می‌باشد. یخ همچنان در حال پخش شدن در قلب آنا بود و او را ضعیف و ضعیف‌تر می‌کرد. او مصمم بود ولی با هر قدمی که بر می‌داشت نیرویش بیشتر تحلیل می‌رفت.

برف، دیوانه وار پیچ و تاب می‌خورد و همه‌جا را می‌پوشاند. باد اولاف را بلند کرد و او را از آنا جدا کرد. اولاف فریاد زد: "هی!"

 ۶۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 974-600-95148-2-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ملکۀ یخی

برای دانلود کتاب ملکۀ یخی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ملکۀ یخی
کاربر a
۱۳۹۷/۹/۲۲
خوبه
شیرین کریمی
۱۳۹۷/۶/۱۰
فیلم های کودکانه کم بزارید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)