دانلود کتاب من بادرانی‌ام


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من بادرانی‌ام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من بادرانی‌ام

در کتاب من بادرانی‌ام نوشتۀ محمد کیانمهر و محمد غلامی نژاد ثانی آبادی، اصول بازاریابی شبکه‌ای را از زبان موفق‌ترین لیدرهای این صنعت می‌خوانید. من بادرانی‌ام قصه‌ای خیالی نیست. تلاشی است برای ثبت یک جهاد اقتصادی در سال‌هایی که اقتصاد ایران با مشکلات فراوانی روبه‌رو بود.

داستان زندگی امیر، داستان زندگی من و شماست! داستان زندگی هر کسی است که با تمام وجودش می خواهد دولتمند شود! امیر رویاهای بزرگ دارد اما با مشکلات بسیار در زندگی روزمره اش روبروست! پدرش کارمندی صادق و درستکار است و پس از سی سال فعالیت شغلی، پی می‌برد که تکیه کردن به بیمه، راهگشای مشکل بیماری همسرش نیست!

مشکلات زندگی و روزمرگی آن، بیماری مادر و تامین مخارج درمان، امنیت خاطر برای تشکیل خانواده و البته افکار بزرگ امیر، او را وا می‌دارد که در نحوه زندگی خود تغییر ایجاد کند.

حامد که دوستی قدیمی است و آموخته تا هدفمند زندگی کند، سبب آشنایی امیر با شرکت بازاریابی شبکه‌ای بادران می‌شود. نتیجه این آشنایی که گفتگوهایی مستند و واقعی با آقای دکتر قربانیان، آقای خلیل‌نژاد، آقای عبدالهی، آقای جنتی، آقای فرحناک، آقای نساجی، خانم رستمی و خانم سلطانی است، امیر را با نوع تفکر و شیوه‌های زندگی حرفه‌ای آن‌ها آشنا می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا امیر...

نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه‌ای، شکل جدیدی از تجارت است که در دنیای مدرن امروزی و در کشورهای توسعه یافته به طور کامل پذیرفته شده و هم‌چنین در دانشگاه‌های معتبر دنیا آموزش داده می‌شود. دانشگاه‌هایی نظیر دانشگاه هاروارد، آکسفورد و سایرین از جمله این مراکز علمی هستند.

خوشبختانه در کشور ما، علی‌رغم وجود یک فضای کاملاً منفی فرهنگی و روانی نسبت به واژه بازاریابی شبکه‌ای و تاثیر آن در سال‌های گذشته، توانسته رشد بسیار خوبی داشته باشد. اگرچه هنوز در ابتدای این راه تعالی هستیم اما باید اذعان کرد با حمایت نهادهای حکومتی و دولت جمهوری اسلامی ایران، در مدت کوتاه نزدیک به یک میلیون نفر در این بخش از صنعت شاغل شده‌اند. شرکت‌های متعدد شکل گرفته و محصولات خود را از طریق بازاریابی شبکه‌ای در اختیار اقشار جامعه قرار داده‌اند. رشد روزافزون اعضای این شرکت‌ها نویدبخش آن است که بتوانیم روزهای پرفروغ‌تری را در این عرصه تجارت نوین ببینیم.

یکی از شرکت‌های مورد تایید وزارت بازرگانی که حدود 6 سال از آغاز فعالیت آن می‌گذرد و روزهای پر فراز و نشیب را پشت سر گذرانده و در حقیقت به همت تک‌تک اعضای فعال خود به اهداف از پیش تعیین شده‌اش دست یافته، شرکت شبکه‌ای بادران است. این کتاب بخشی از گفتگوی انجام شده با تعدادی از رهبران، سرگروه‌ها و اعضای این شرکت است و می‌تواند مرجعی برای تمامی افرادی باشد که در بادران فعال هستند و یا می‌خواهند که با شناخت بیشتر و دقیق‌تر در این شرکت عضو و فعالیت اقتصادی خود را آغاز نمایند.

لازم به ذکر است اصول مندرج در کتاب من بادرانی‌ام، اصول مهم و اساسی برای نیل به هر هدفی در زندگی است و البته گفتگوهای بی‌پرده و بیان نقاط قوت و ضعف هر یک از رهبران شرکت بادران مانند نقشه راهی برای تمامی افرادی است که در صنعت بازاریابی شبکه‌ای قصد دارند موفق شوند.

در بخشی از کتاب من بادرانی‌ام می‌خوانیم:

طاقت دیدن اشکای پدرم رو نداشتم. با هر دو دست صورتش رو مخفی کرده بود تا من گریه کردنش رو نبینم. مردی که نزدیک به سی سال صادقانه خدمت کرده بود و حالا که نیازمند حمایت بیمه‌اش بود تا بتونه هزینه درمان مادرم را تامین کنه، به راحتی گفته بودن بیمه قادر به تامین تمام مخارج بیمارستان نیست و فقط چهل درصد آن رو پرداخت می‌کنه.

دوست داشتم زمین دهن باز می‌کرد و منو می‌بلعید. دیدن اشک‌های پدرم تلخ‌ترین صحنه‌ای بود که تا اون لحظه دیده بودم. خستگی سال‌ها کارمندی رو می‌تونستم در چهره تکیده و دست‌های چروکیده‌اش ببینم.

دوست داشتم آرومش کنم. واسه همین گفتم نگران نباش بابا، خدا بزرگه جور می‌شه! در حالی که خودم هم حرفم رو باور نکرده بودم و او که تکیه‌گاهم بود فقط لبخند تلخی زد و به سمت در خروجی حیاط اداره راه افتاد.

فاصله بین اداره رفاه تا ایستگاه مترو حدود هفتصد هشتصد متری می‌شد. از حیاط اداره که بیرون زدیم گرمای خورشید یک روز تابستانی هم بر فشار پاسخی که شنیده بودیم اضافه شده بود. سعی کردم ساکت باشم تا بابا آرامشش رو بدست بیاره اما آروم نمی‌شد. زیر لب غر می‌زد که بیست و اندی سال جون کندم و نتیجه‌اش شده این! حالا باید برای درمان زنم، یا به غریبه‌ها رو بندازم و یا...

انگار دلش نمی‌خواست به این بخش حرفش فکر کند. به خودم جرات دادم و گفتم بابا این هم بد نیست. می‌گن بیمارستان میلاد از نظر تجهیزات خیلی بیمارستان خوبیه. چطوره بریم اونجا و...

 ۳۰۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-8661-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب من بادرانی‌ام

برای دانلود کتاب من بادرانی‌ام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من بادرانی‌ام
Mahdi Nazari
۱۳۹۸/۸/۲۹
با سلام خدمت دوستانی که نظر دادن ولی خیلی خوب میشد که مطالعه میکردند و بعد نظر میدادن دلیل نمیشه همه ای ما توی هر کاری موفق باشیم اما برای هر کاری که زمان و انرژی بزاریم حتما موفق میشیم درضمن جنس های بیشتر...
Vahid Chitsaz
۱۳۹۸/۹/۳۰
بادران زباله دان نتورک ایران مگه غیر از اینکه مردم رو دستفروش میکنه کاری دیگه هم داره؟یه مشت جنس بنجل با قیمت فضایی که برای تولیدشون کلی ارز از کشور خارج میشه و حتی نمیتونه با جنس داخلی رقابت کنه چه رسد به خارجی ها.کلاهبرداری محض هستش نه نتورک مارکتینگ.
shahpour rezaei
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
متاسفانه این قبیل شرکت ها از عنوان بازاریابی شبکه ای پوششی ساخته اند برای خودشان برای فشار فروش...بهتره بگیم فشار شبکه ای...فروش به هر نحوی و به هرشخصی...تا حالا جز حس بی اعتمادی میان اقشار مردم فایده ای نداشته اند.
احسان اصغری
۱۳۹۸/۲/۱۵
دقیقا همین داستان بوده چون دوره ای که بازاریابی شبکه ای در اوایل پیش گرفته بود بچگی این کار بودش نه نقطه حرفه ای الان راه های خوبی رو در پیش گرفته🤔
من خودم ۳ ساله تقریبا دارم کار میکنم و از همه نظر کار قدرتمندیه بنظر من این کار
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)