دانلود کتاب صوتی من خشمگین می‌شوم اما پرخاشگری نمی‌کنم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من خشمگین می‌شوم اما پرخاشگری نمی‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من خشمگین می‌شوم اما پرخاشگری نمی‌کنم

کتاب صوتی من خشمگین می‌شوم اما پرخاشگری نمی‌کنم نوشته‌ی محمد قهرمانی و مریم باباخانی، به بررسی انواع عوامل پدیدآورنده خشم، پیامدها و روش‌های آرام‌سازی و کاهش آثار آن می‌پردازد.

خشم یکی از هیجان‌های پیچیده انسان و واکنشی متداول نسبت به ناکامی و بدرفتاری است. همه ما در طول زندگی با موقعیت‌های خشم برانگیز روبه‌رو شده‌ایم. اشکال خشم این است که اگر چه بخشی از زندگی است؛ ولی ما را از رسیدن به اهداف خود باز می‌دارد و علت این که افراد درباره خشم دچار تعارض و تضاد هستند، همین نکته است.

از یک طرف خشم پاسخ طبیعی انسان است و از طرف دیگر می‌تواند روابط بین فردی را مختل کند و ما را از رسیدن به اهداف باز دارد. در حقیقت خشم هیجان شایعی است که بیشتر نسبت به دوستان و نزدیکانی که نتوانسته‌اند انتظارات و خواسته‌های ما را برآورده سازند، تجربه می‌شود. هیجان‌هایی که بیشتر با خشم همراه است عبارتند از: عصبانیت، خشونت، خصومت، کینه‌توزی، غضب، تنفر، تحریک، حسادت، رنجش، غرض‌ورزی، تحقیر و ناراحتی.

بسیاری از دوستی‌ها، روابط خانوادگی، کاری و… تحت تاثیر عدم توانایی فرد در کنترل عصبانیت و بروز بی‌احترامی ناخواسته، به سمت ویرانی کشیده می‌شوند. هیچکس فردی که در اکثر اوقات عصبانی است را دوست ندارد و به عنوان همنشین خود انتخاب نخواهد کرد. اما راهکارهایی برای کنترل عصبانیت وجود دارد تا با استفاده از این تکنیک‌ها، بتوانید از این احساس به شیوه درست استفاده کنید

بدون شک شما مثل همه انسان‌ها، پس از فروکش کردن خشم خود، به این فکر خواهید افتاد که چگونه می‌توان در مقابله با موقعیت‌های تنش‌زا، عصبانیت خود را کنترل کنید. اگر شما یا یکی از عزیزان‌تان نیز گرفتار چنین مشکلی هستید، عمل کردن به توصیه‌های کتاب صوتی «من خشمگین می‌شوم ولی پرخاشگری نمی‌کنم» به شما پیشنهاد می‌شود.

فهرست مطالب

۳۶ دقیقه
فصل اول - فصل دوم - فصل سوم
۳۶ دقیقه
فصل چهارم: دلایل پرخاشگری و کنترل آن
۲۷ دقیقه
فصل پنجم: کنترل خشم - بخش اول
۳۸ دقیقه
فصل پنجم: کنترل خشم - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل ششم: زندگی با افراد عصبانی‌کننده - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل ششم: زندگی با افراد عصبانی‌کننده - بخش دوم
 ۳ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۱۷۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی من خشمگین می‌شوم اما پرخاشگری نمی‌کنم

برای دانلود کتاب صوتی من خشمگین می‌شوم اما پرخاشگری نمی‌کنم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من خشمگین می‌شوم اما پرخاشگری نمی‌کنم
زهرا حبیبی پور
۱۳۹۷/۱۱/۲۱
بسیار بسیار معمولی بود... راهکار درست و جیابی نمیده تو این کتاب... یه چیزایی که خودم میدونستم ولی در لحظه که بسیار عصبانی هستم اصلا حرفای پیش پا افتاده این کتاب به دردم نمیخوره... اصلا انتظار نداشتم ۱۴تومان پول این کتاب رو بدم و حوصله سر بر شده برام چون یه حرفای کلیشه ایه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)