دانلود کتاب موفقیت حاصل فکر بزرگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت حاصل فکر بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موفقیت حاصل فکر بزرگ

کتاب موفقیت حاصل فکر بزرگ، ثمرۀ بیست سال کار و تجربۀ علیرضا ابراهیمی اسکندری در حوزه‌های مختلف کسب و کار، گزینش‌های استخدامی و تحصیل و تدریس در دانشگاه‌های کشور می‌باشد. او قصد دارد در این کتاب مقوله موفقیت را با مفهومی متفاوت و آن گونه که حقیقت دارد معرفی نماید.

اغلب مردم موفقیت را رسیدن به یک نقطه مطلوب یعنی موقعیت اجتماعی مناسب، ثروت زیاد، قدرت، سلامتی و تحصیلات عالی می‌دانند، در صورتی که حقیقت موضوع چنین نیست، چرا که خیلی از افراد جامعه در طول زندگی خود یا اصلاً به این نقطه نمی‌رسند، یا در سنین بالا می‌رسند که شاید نتیجه دیگر برایشان خیلی دلچسب نباشد و یا این که ممکن است به همه این موارد برسند ولی احساس خوشبختی و موفقیت نکنند. بنابراین موفقیت باید تعریف کامل‌تری داشته باشد. بسیاری از بزرگان موفق جهان موفقیت را یک سفر می‌دانند نه یک مقصد. سفری بی انتها که با قدم اول شروع می شود و برداشتن خود این قدم نیزجزء سخت‌ترین، مهم‌ترین و اصلی‌ترین مرحله آغاز سفر است. پس می‌توان گفت: موفق کسی است که در هر مقطعی از این سفر احساس آرامش درون، شادی، نشاط و خوشبختی کند!

اگر می‌خواهید در مسیر موفقیت قرار گیرید و رؤیاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید، نیاز به راهکارهای علمی و منطقی دارید که می‌توانید با یک برنامه ریزی دقیق از آن‌ها بهره بگیرید. منابع زیادی چون اطلاعات، علم، دانش، پول، خودرو، منزل و ویلا و سلامتی در اختیار داریم و همه در جایگاه خود به نوعی ارزشمند هستند ولی زمان، از مهمترین منابعی است که در اختیار داریم، همیشه با طلا قیاسش می‌کنیم  و متاسفانه آنچنان که شایسته است قدرش را نمی‌دانیم، چرا که سایر منابع با وجود زمان معنا پیدا می‌کنند. این منبع با همه اهمیتی که دارد محدود بوده و قابل ذخیره سازی برای آینده نیست، بهترین راه استفادۀ بجا از آن، مهار و مدیریت به بهترین نحو ممکن می‌باشد. همچنین برای رسیدن به موفقیت باید در شغل و کار خود حرفه‌ای شد، باید فنون برقراری ارتباط مؤثر را فراگرفت، برای موفقیت باید رشد کرد، برای رشد باید تغییر کرد، البته تغییر کردن ساده نیست، راهکارهایی دارد که باید آموخت. باید فکری متفاوت و بزرگ داشت، بایستی بر ذهن خود مسلط و آن را تقویت، مدیریت و کنترل نمود. برای رسیدن به موفقیت تکیه بر توان توانمندی خود کافی نیست باید از تجربه دیگران استفاده مؤثر نمود. برای موفقیت باید رهبری با نگرش متفاوت بود، برای ماندن در مسیر موفقیت باید اعتبار پیدا کرد و به دیگران نیز اعتبار بخشید.

علیرضا ابراهیمی اسکندری، دارای لیسانس ریاضی کاربردی (کامپیوتر) از دانشگاه صنعتی اصفهان و فوق لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران می‌باشد و هم اکنون مشغول تحصیل در رشته کسب و کار الکترونیکیست و بیش از دوازده سال است که به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از سازمان‌های بزرگ کشور فعالیت دارد. به همت همکاران سخت کوششان پروژه‌های منحصر بفردی را به نتیجه رسانده که در سطح کشور اولین بوده و حرفی برای گفتن دارند و چندین سال است که همزمان مباحث مدیریتی را با جدیت تام دنبال می‌کند.

فهرست مطالب

پیشگفتار
اعتقاد و باور قلبی
ضرورت هدف گذاری در کار وزندگی
بزرگ فکر کنیم تا بزرگ شویم
جنس تفکر انسانهای موفق
مغز مهم ترین دارایی انسان
تخیل موتور متحرک تولید دانش
تمرکز قانون طلایی موفقیت
مدیریت و اصلاح نگرش راهگشای موفقیت
تفکر خلاق راه موثر انجام کارها
تفکر هدفمند به روش دوبونو
بهانه جویی یک بیماری فکری
یکدیگر را دوست داشته باشیم
برقراری ارتباط موثر با دیگران
موفقیت با هوش هیجانی
رهبری یعنی نفوذ بر قلب و باورهای  مردم
کتاب و دوست واقعی و دفترچه یاداشت!
برای موفقیت باید تغییر کرد
حرفه ای ها ماندگارند!
اخلاق حرفه ای سرچشمه موفقیت
مدیریت زمان، مدیریت برتر
قانون شهود راز موفقیت
دوستی از جنس آسمان
منابع و ماخذ

 ۲۲۵ صفحه، ۷۶۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 987-600-329-057-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب موفقیت حاصل فکر بزرگ

برای دانلود کتاب موفقیت حاصل فکر بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موفقیت حاصل فکر بزرگ
Sh. Barghamadi
۱۳۹۷/۵/۲۰
کتاب مفید و آموزنده ایه.
احمد رمضانی
۱۳۹۷/۵/۱۹
خواندن دارد
Yas M
۱۳۹۷/۵/۱۹
فوق العاده😍
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)