دانلود کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید

  • از: مهتاب علیمرادی
  • ناشر: انتشارات آوای موفقیت
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید

در کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید نوشته مهتاب علیمرادی، با راهکارهایی کاربردی مواجه می‌شوید که با به کارگیری آن‌ها، وضعیت‌تان تغییر کرده و در مسیر موفقیت قرار خواهید گرفت. این شما و این راهکارهای عملی برای خلق سرنوشت و رسیدن به آرزوهایتان.

فرقی نمی‌کند چند سال دارید، اهل کجایید یا شغل‌تان چیست. همه‌ی ما در یک خصوصیت با هم مشترکیم و آن میل به موفقیت است. یادتان باشد در مسیر موفقیت، گاهی شرایط سخت می‌شود و راه به نظر طولانی می‌آید، اما شما باید فقط ادامه دهید و از حرکت نایستید.

بهتر است بدانید که اولین گام رسیدن به آرزو شناختن آن آرزو است. این که بدانید دقیقا در زندگی به‌ دنبال چه چیزی هستید؟ تا چه اندازه حاضر هستید برای رسیدن به آرزویتان تلاش کنید؟ چرا می‌خواهید به این آرزو دست یابید؟ هر کس با توجه به شرایط و امکاناتی که دارد برای دستیابی به آرزویش، ایده‌هایی به ذهنش می‌رسد، اما مهم‌تر از ایده‌ها، رسیدن به نقطه نظری است که شما باور کنید می‌توانید به این آرزو دست یابید و آماده‌اید برای دستیابی به آن بهای آن را پرداخت کنید. در این کتاب راه‌های تجلی آرزو را با هم مرور می‌کنیم.

در بخشی از کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید می‌خوانید:

خوشبختی از آن کسی است که می‌داند برای چه به این دنیا آمده و مأموریتش در این دنیا چیست، چه امکاناتی برای انجام وظیفه‌اش در اختیار دارد. کسی که از امکانات و فرصت‌هایی که در اختیار دارد غافل نیست و می‌داند که از آن‌ها چگونه استفاده کند.

اگر انسان در گذشته خطاهایی مرتکب شده است، دلیل بر این نیست که زانوی غم بغل بگیرد و زندگی خودش را تیره و تار کند. کسی که بتواند تمام کاستی‌ها و تقصیرات گذشته‌ی خود را بر طرف کند و در سایه ایمان به نیروی برتر، لحظات را پشت سر بگذارد، از خوشبختی و آرامش برخوردار خواهد بود.

انسان وقتی کمبودها و نقایص گذشته‌اش را با یک عزم قاطع جبران کند آینده‌اش را تضمین می‌کند، پس دیگر جایی برای غم و ترس نمی‌ماند. ایمان و توکل، نعمتی است که به محض دست یافتن به آن، حزن و اندوه نسبت به گذشته و ترس و نگرانی نسبت به آینده از قلب انسان رخت بر می‌بندد. و انسان با درونی ‌پر از آرامش و امنیت احساس سعادت و خوشبختی می‌کند.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: تجلی آرزو
فصل دوم: به خودتان سخت نگیرید
فصل سوم: نحوه انتقال آرزو
فصل چهارم: دید مثبت با شکرگزاری
فصل پنجم: باور کنید تا به‌ دست آورید
فصل ششم: تردید به خود راه ندهید
فصل هفتم: موفقیت در یک قدمی
نتیجه

 ۱۵۶ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93706-9-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید

برای دانلود کتاب موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موفقیت در یک قدمی: با قوانین موفقیت به اوج برسید
محمدعلی عبادی
۱۳۹۷/۴/۲۹
مفید👌
آمنه ضرغامپور
۱۳۹۷/۴/۲
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)