دانلود کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی

کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی، تالیف سیده فاطمه آقاجانزاده، به بررسی مجموعه‌ای از آیتم‌های اصلی و بسیار مهم می‌پردازد که اگر آن‌ها را در زندگی شخصی‌مان پیاده سازی کنیم تبدیل به فردی توانمند و متفاوت خواهیم شد که می‌توانیم از زندگی‌مان نهایت لذت و شادی را ببریم. 

ما فردا در زندگی چیزی را برداشت می‌کنیم که امروز کاشته‌ایم. هر روز و هر لحظه باید از خودمان بپرسیم: «در مزرعهٔ زندگی‌ام چه می‌کارم؟» 

بذر، زمانی که کاشته می‌شود بسیار کوچک است. اصلاً نادیدنی است انگار. هیچ شباهتی هم با آن حاصلی که به آن تبدیل خواهد شد، ندارد. با کمی اغماض، بذرِ درخت زردآلو شبیه بذرِ علف هرز است. در مرحلهٔ بذر بودن، دشوار است تمیز دادنِ این دو از هم. اما زمانی که به ثمره برسند، یکی کام را شیرین می‌کند و سایه‌ساری خوش فراهم می‌کند؛ در حالی که دیگری ثمری که ندارد هیچ، جلوی رشد باقیِ گیاهان را هم می‌گیرد. پس بسیار مهم است که هر لحظه بدانیم و تشخیص بدهیم که چه بذری داریم می‌کاریم. 

کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی شامل پانزده بذر است که به دقت برای تبدیل زندگی شما به باغستانی پُر از درختانِ زیبا و پُرمیوه انتخاب شده‌اند. با این بذرها آشنا شوید، با تأمل و شوق آن‌ها را تماشا کنید، و با ویژگی‌های ارزشمند و منحصر به‌ فردشان آشنا شوید. در نهایت، کاشتن آن‌ها را در مزرعهٔ زندگی‌تان آغاز کنید. 

اگر نوجوان، جوان، خانم شاغل یا خانه‌دار، مرد کارمند یا کارگر یا جویای به کار هستید خواندن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

اگر درد جسمانی یا روحی و روانی دارید، از فقر مالی رنج می‌برید، ثروتمند هستید، اگر هر کسی با هر شرایط و وضع موجودی که دارید هستید و می‌خواهید تغییر کنید خواندن کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی به شما پیشنهاد می‌شود.

کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی همان کتابی است که می‌تواند شما را به سمت کمال مطلوبتان هدایت کند. با خواندن این کتاب در واقع این بذرهای اصلی را در وجود نازنین‌تان پرورش می‌دهید و با رسیدگی به آن‌ها متوجه تغییر فوق‌العاده خودتان خواهید شد. فراگیری این مهارت‌ها باعث می‌شود تا مثل یک باغ پر حاصل هم برای خودتان و هم برای دیگران مفید و پر فایده باشید. 

خاطرتان باشد، بذر یک‌ شبه جوانه نمی‌زند و یک‌ روزه به میوه نمی‌رسد. مراقبت می‌خواهد. صبوری می‌خواهد. آب دادن لازم دارد. در معرض نور باید قرار بگیرد. علف‌های هرز را باید از دور و بر آن زدود. اما اگر بذر خوب کاشته شود و خوب از آن مراقبت شود، یک روز به زندگی‌تان نگاه خواهید کرد و سرمست از تماشای باغ و عطر گیاهان و درخت‌ها خواهید شد. قلمرویی خواهید داشت که خانهٔ بلبل‌ها و پرندگانِ خوش‌ آوا خواهد بود. سرایی خواهید داشت سرشار از عشق، جایی که جان‌ها را به شوق خواهد آورد و دل‌ها را گرم خواهد کرد. 

در بخشی از کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی درباره کامل گرایی می‌خوانیم:

وقتی در زندگی خود را سرزنش می‌کنیم و هیچ حق اشتباهی را به خود نمی‌دهیم تبدیل به لیستی از کارهای شروع نکرده می‌شویم. در واقع کنترل مغزمان را به دست ترس می‌دهیم و او ما را اداره می‌کند. به این بیماری مهلک و خطرناک کامل گرایی می‌گویند. اکثر ما انسان‌ها از این بیماری رنج می‌بریم. اینکه ما می‌خواهیم همه‌چیز یا سیاه باشد یا اینکه سفید باشد یک حد وسطی را برایش قائل نمی‌شویم حتی خاکستری روشن؛ و این مدل زندگی کردن آسیب زیادی هم به ما می‌زند هم به بقیه‌ی آن‌هایی که دور و بر ما هستند و مجبورند به نوعی ما و رفتارهایمان را تحمل کنند.

آمار افرادی که به دلیل مبتلا شدن به این بیماری به کلینیک مراجع می‌کنند خیلی زیاد است. فرزندان اضطرابی شدیدی که وقتی با مادر یا پدرشان در گفتگو می‌نشینم وجود این بیماری را در آن‌ها تشخیص می‌دهم.

همسری که با شکایت از شریک زندگی‌اش می‌آید و می‌گوید من و فرزندم از دست این زن یا این مرد خسته شده‌ایم به همه‌چیز گیر می‌دهد و هر کاری کنیم ایراد می‌گیرد و هیچ چیز نمی‌تواند او را راضی کند. مدام در حال غر زدن است و انرژی منفی می‌دهد و آیه‌ی یأس می‌خواند.

وقتی از تعداد مبتلایان به این بیماری باخبر شدم تصمیم گرفتم تا در این کتاب در کنار بقیه‌ی موارد مهم و ضروری از کامل گرایی نیز بنویسم.

کامل گرایی = شکست

افراد کامل گرا آنقدر درگیر مسائل ساده و پیش پا افتاده هستند که مسائل مهم و ضروری را نمی‌بینند.

فهرست مطالب

مقدمه استاد علی اکبر قزوینی
مقدمه
بذر اول: نیاز
ملودی زندگی‌ات را خودت بساز
بذر دوم: ادراک
برای نبرد آماده شوید
بذر سوم: کامل گرایی
بذر چهارم: انتقاد
بذر پنجم: مسئولیت‌پذیری
بذر ششم: آرام‌سازی فیزیولوژیک
بذر هفتم: فرهنگ قدرشناسی از یکدیگر
بذر هشتم: تغییر باورها
بذر نهم: قدرت «هنوز»
بذر دهم: تمرکز
اهمیت تمرکز
راهکارهای عملی برای بالا بردن تمرکز
بذر یازدهم: مهارت نه گفتن
چگونه نه بگوییم
بذر دوازدهم: تصویرسازی ذهنی
بذر سیزدهم: اهمیت نشاط
بذر چهاردهم: حقوق انسانی
بذر پانزدهم: بخشش
تقدیر و تشکر
منابع

 ۱۶۵ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-570-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی

برای دانلود کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب میوه شدن راهنمای ساده و کاربردی برای رسیدن به نتیجه زندگی