دانلود کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام

  • از: سید ابراهیم نبوی
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام

کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام، گلچینی از نوشته‌های سید ابراهیم نبوی در قالب طنز است. ابراهیم نبوی بیشتر در وب سایت خود فعالیت دارد و در این کتاب تنها به تعدادی از نوشته‌‌ها و افکارات و برداشت‌ها خود اشاره می‌کند.

سید ابراهیم نبوی از مدت‌ها قبل به فکر راه‌انداختن یک وب سایت بوده که این وب سایت شامل مواردی که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است. (به نقل از خود نبوی):

نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام، از کلیه گروه‌های سیاسی مستقل است و تلاش می‌کند شما را بخنداند. طبعاً در این مسیر شما با نظرات فلسفی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی نیز آشنا خواهید شد و به درک عمیقی درباره مدرنیسم و پسامدرنیسم و فرامدرنیسم و سایر واژه‌های عجیب و غریب خواهید رسید. 

نبوی‌آن‌لاین با انتشار هر روز یک طنز جدید در مورد مسائل غیرحساس حساسیت شما را بر می‌انگیزد تا بفهمید که مسائل غیرحساس از مسائل حساس، حساسیت بیشتری دارند و از این طریق دست روی نقاط حساس شما می‌گذارد. لطفاً در هنگام روشن کردن کامپیوترتان نقاط حساستان را بپوشانید. طبیعی است که نقل نوشته‌های این وب سایت برای کلیه مطبوعات داخلی نه تنها مجاز، بلکه لازم است. نشریات و مطبوعات خارجی چون حق انتخاب دارند و به حرف ما گوش نمی‌کنند طبیعی است که مجازند هر غلطی دلشان می‌خواهد بکنند. 

کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام با حفظ احترام دیگران از هر نوع توهین، اهانت، افترا، تحقیر، تطمیع، اسراف و تبذیر و تبلیغ برای دیگران خودداری می‌کند. هدف از این عمل غیر انقلابی این است که نشان بدهیم ما انقلابی نیستیم. 

نبوی آن لاین علاوه براینکه مسئولیت نظرات و نوشته‌ها و عکس‌ها و کاریکاتورهای خود را می‌پذیرد، مسئولیت سایر وب سایت‌ها و نظرات سایر افراد اعم از عبدی، حجاریان، کدیور، گنجی، بادامچیان و غیره را از قبل می‌پذیرد. 

 ۳۳۶ صفحه، ۹۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-118-6 

چاپ ۱۳۸۱، قیمت الکترونیکی: ۸۲۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام

برای دانلود کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام

نظرات کتاب نبوی آن لاین: دبلیو دبلیو دبلیو دات نبوی آن لاین دات کام

کاربر سان
۱۳۹۷/۷/۶
طنز سیاسی برای زمان خودش جذاب تره. شاید الان خیلی از اتفاقات اون زمان رو یادمون نباشه یا اصلا نبوده باشیم، لذا جذابیت متن کم میشه....
مشاهد همه نظرات (۱)