دانلود کتاب نردبازی عشق و تقدیر

  • از: داود ابراهیمی
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نردبازی عشق و تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نردبازی عشق و تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نردبازی عشق و تقدیر

کتاب نردبازی عشق و تقدیر نوشتۀ داود ابراهیمی، حکایت عشق جوانی به نام کوروش به دختری به نام ساحل، و روایت داستان از زبان خود اوست.

در بخشی از کتاب نردبازی عشق و تقدیر می‌خوانیم:

صحبت‌هایمان در یک رستوران دنبال شد. قرار شد مقدمات کار را در جلسات بعدی مطرح کنیم. بعد از ساعتی از هم خداحافظی کردیم. او رفت و من ماندم و رؤیایی که بیش از پیش مرا در خود فرو می‌برد.

فرصت خوبی پیش آمده بود. افق پرفروغی جلوی راهم قرار گرفته بود که می‌توانستم آرزوهایم را عملی کنم. صنعت گردشگری و توریست، پول‌سازترین صنعت دنیاست. از طرفی جذابیت‌های بی‌نظیری دارد و دریچه سفر به ناشناخته‌ها و آشنایی با افراد و نژادها و فرهنگ‌های مختلف دنیا را جلوی دید می‌گشاید.

فصل امتحانات شروع شده بود و من به شدت درگیر امتحاناتم بودم. از طرفی خانم سرافراز هم گاه‌گاهی زنگ می‌زد و درباره فروش زمین و راه‌اندازی آژانس مشورت می‌کرد. من اطلاعات زیادی در این رابطه پیدا کرده بودم و او سعی می‌کرد هر چقدر می‌تواند دانسته‌هایش را بیشتر کند.

فقط یکی از امتحاناتم را نتوانسته بودم در جلسه امتحان حاضر شوم؛ آن هم به‌دلیل فوت یکی از بهترین دوستان صمیمی‌ام بود که واقعاً مرا شوکه کرد. دوستی که سال‌ها از او خبر نداشتم و خبر ناگهانی‌اش بسیار اندوهگینم کرد. او مظلومانه و در انزوا مرده بود. در حالی‌که سال‌ها پیش از من درخواست کمک کرده بود و من به‌خاطر مشغله زیاد، دست رد به سینه‌اش زده بودم.

او درگیر ماجراهای بدی شده بود و ناجوانمردانه به کام مرگ رفته بود. وقتی خبرش را شنیدم؛ دائم خودم را سرزنش می‌کردم که اگر به او کمک کرده بودم شاید حالا او از این مخمصه نجات پیدا کرده بود و شاید این اتفاق برایش نمی‌افتاد. بشدت احساس گناه و سرزنش می‌کردم. همه‌اش جلوی چشمانم بود..

فهرست مطالب

رفتن بار اول به آمریکا
آمدن دفعه اول
رفتن بار دوم به آمریکا
آمدن بار دوم به ایران
رفتن بار سوم به آمریکا
آمدن بار سوم به ایران
رفتن بار چهارم به آمریکا
آمدن بار چهارم به ایران

 ۵۲۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-419-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نردبازی عشق و تقدیر

برای دانلود کتاب نردبازی عشق و تقدیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نردبازی عشق و تقدیر