دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10

  • ناشر: موسسه مدیریت دانش شباک
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10

نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10، با مقایسه تطبیقی موجود در ایجاد دلبستگی مکان در میدان نقش جهان و میدان آزادی تهران به دنبال یافتن مهم‌ترین عامل در ایجاد این حس در هر دو المان شهری است.

این مقاله با نظر به اینکه عوامل فیزیکی مهم‌ترین عامل در ایجاد حس دلبستگی موثر هستند شکل گرفته است و سعی دارد به این پرسش که مهم‌ترین عامل در ایجاد حس دلبستگی المان شهری کدام است پاسخ دهد.

با گسترش و توسعه شهرها، احداث نمادهای شهری به عنوان شاخصه‌ای برای معرفی محیط و فرهنگ روندی رو به رشد داشته است. نمادهای شهری علاوه بر ابعاد محیطی و کالبدی، در ایجاد خاطرات جمعی و فردی اشخاص نیز نقش مهمی دارند به نحوی که اغلب، شهرهای مختلف را با نماد آن می‌شناسند. در این پژوهش شهر تهران، به‌ عنوان پایتخت سیاسی و شهر اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی ایران مناسب‌ترین گزینه به منظور مقایسه حس دلبستگی مکان مورد مطالعه قرار گرفته‌اند. از این رو با هدف، شناسایی و تعیین اولویت‌بندی عوامل ایجاد کننده حس دلبستگی مکان به مقایسه تطبیقی این حس در میدان نقش جهان و میدان آزادی پرداخته و در صدد پاسخ به این پرسش است که مهم‌ترین عامل در ایجاد حس دلبستگی در نمادهای شهری چیست و در ادامه تأثیر مؤلفه‌های موثر بر حس دلبستگی مکان که باعث اصالت بخشیدن به نماد‌های شهری می‌شوند را در فرضیه خود طرح کرده است.

فهرست مطالب

بررسی تطبیقی حس دلبستگی مکان در نمادهای شهری دوره اصفهانی و مدرن؛ نمونه موردی میدان آزادی و میدان نقش‌جهان
سیر تحول فرهنگ و تمدن در سرزمین آذربایجان (آتروپاتگان) از گذشته تا حال
بررسی اثر بخشی سواد رسانه‌های دیجیتالی بر رشد مهارت‌های اجتماعی دانش آموزان؛ مطالعه موردی دانش آموزان تشکیلات فرزانگان متوسطه دوره اول کرج
تاثیر تسهیم دانش و ارتباط بین عملکرد کارکنان در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری
سیاست گذاری حرفه‌ای در نظام آموزشی در هزاره سوم با تاکید بر مبحث آینده پژوهی
سقف شیشه‌ای، از چالش‌ها و راهکارها تا توانمندسازی زنان
بررسی اثر موسیقی بر امواج مغزی: مطالعه الکترو انسفالوگرافی کمی
بررسی نقش حفاظت از محیط‌ زیست در توسعه پایدار

دسته مجله،
 ۱۰۷ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2476-3667 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10

برای دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 10