دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 12

  • ناشر: موسسه مدیریت دانش شباک
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 12 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 12 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 12

بشر در شروع قرن بیست و یکم با تحول شگرفی مواجه شد. این تحول محصول تغییر مفهوم ارتباط، اطلاعات و رسانه بوده است. دگرگونی در ارتباط و انتقال اطلاعات، امکانات آموزشی و پژوهشی را در اختیار بخش بسیار بزرگتری از مردم جهان قرار داد. توسعه آموزش، منجر به ظهور مفاهیم جدیدی در رسانه شد و افراد مختلف را قادر ساخت تا به منابع علمی بروز دسترسی پیدا کنند. تغییر فناوری در کنار افزایش دانشجویان و محققین باعث شد تا مقالات علمی زیادی در مجامع علمی، همایش‌ها و نشریات پژوهشی منتشر شود.

نشریه شباک با نگاه به این تغییرات تلاش می‌کند ضمن تولید محتوی در خصوص مدیریت دانش و پژوهش، مقالات منتشر شده در کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر علمی کشور را نمایه‌سازی کرده و در اختیار پژوهشگران و علاقه‌مندان قرار دهد.

نشریه به صورت ماهانه و در چهار جلد با موضوعات: "مطالعات علوم انسانی"، "مطالعات علوم مهندسی"، "مطالعات منابع طبیعی، محیط‌ زیست و کشاورزی و مطالعات" و "هنر و معماری" منتشر میشود.

فهرست مطالب

ﺗﺸدید کیفر به ﻋﻨوان راهکارهای حقوق جزایی در برابر ﺗکرار جرم 
ارزیابی محتوای دوره های آموزشی برگزار شده در مراکز ثابت آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی  
بررسی استقلال شرط ارجاع به داوری در قراردادها ﺗجاری
شخصیت پردازی در داستان بغض آیینه اثر سید مهدی شجاعی
کاربرد نظریه اسناد و باورهای هوشی در تعلیم و ﺗربیت مدرسه‌ای

دسته مجله،
 ۷۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2476-3667 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 12

برای دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 12 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 12
goodarz shakiba
۱۳۹۶/۳/۳۰
چه میشه گفت جز تشکر تشکر تشکر ,,,,,,
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)