دانلود کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر

  • از: خاویر کرمنت، یاشار نبئی مقدم
  • ۲۰۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر

کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر اثر خاویر کرمنت، دومین کتاب از سری کتاب‌های بیشعوری با موضوع روانشناسی و با محوریت طنز است.

کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر (Assholes Forever: How to Spot 'Em) برای نفهم‌ها نیست. جلد اول مجموعه یعنی بیشعوری، برای بیشعورها نوشته شده بود و به آن‌ها راه رهایی را نشان می‌داد. این کتاب درباره آدم‌هایی است که نه توبه می‌کنند نه اصلاح می‌شوند. آن‌هایی که انگشت‌نمای آدم و عالم شده‌اند. این کتاب همچنین متعلق به قربانیان نفهمی است. اثری که نویسنده‌اش هیچگاه فکر نمی‌کرد روزی مجبور شود آن را بنویسد.

خاویر کرمنت (Xavier Crement) در کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر، مبتلایانی را مورد بررسی قرار می‌دهد که در آن‌ها بیماری بی‌شعوری شدت گرفته و ظاهرا کار از درمان هم گذشته است. آن‌ها انسان‌هایی هستند که بی‌شعوری تا ابد را انتخاب کرده‌اند.

کرمنت افسوس می‌خورد که با توجه به این‌ که دیگر برای بی‌شعوری درمانی وجود دارد، باز هم هستند افرادی که از قبول بی‌شعوری‌شان و این‌که به دنبال درمانش باشند سر باز می‌زنند.

آیا شده به خاطر محبتی که ارزانی داشته‌اید ناسزا و بد و بیراه بشنوید؟
آرمان‌ها و ایده‌های بزرگ‌تان را فراموش کردید؟ چه بلایی سرشان آمد؟ چه کسانی ایده‌آل‌هایتان را خام‌خام بلعیدند و به جایش اسباب بازی دستتان دادند؟
آیا هنوز هم منتظر نشسته‌اید تا آن بلیط طلایی را در درب منزل، دو دستی تقدیم‌تان کنند؟ همان بلیطی که شما را راحت و بی‌دردسر به سرزمین خوشبختی می‌رساند؟

اگر این سوالات ذهن شما را به کنجکاوی وا داشته، می‌توانید با دومین سفر روانکاوانه‌ی دکتر کرمنت در کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر، همراه شوید تا بالاخره بفهمید: چه کسی نمایش را می‌گرداند؟!

در بخشی از کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر می‌خوانیم:

بر کسی پوشیده نیست که زندگی، لحظات سخت خودش را دارد. مواقع بسیاری پیش می‌آید که هر کدام از ما دیگر کم می‌آوریم و خیلی زود به فکر می‌افتیم که جا بزنیم. اما نمی‌زنیم. ما به سختی راهمان را به جلو باز می‌کنیم. با هر تقّلایی که شده بر خستگی مفرط، ملالت و نا‌امیدی‌مان غلبه می‌کنیم و کارمان را به پیش می‌بریم.

مگر اینکه شما یک نفهم غرغرو باشید. آنوقت است که یک گوشه می‌نشینید و آنقدر سنباده بر روح و روان مردم می‌کشید تا اینکه یک نفر جان‌اش به لب‌اش می‌رسد یا احساس گناه می‌کند و کارِ شما را راه می‌اندازد.

 ۲۴۰ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-3462-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

یادداشت مترجم
مقدمه
بخش اول: با هر اسم دیگری، هنوز همان بو را می‌دهد
1. نفهم تمام‌عیار
2. نیکی یا نیرنگ
بخش دوم: حقّه‌های زمینی
3. نفهم قُلدر
4. نفهم عقلِ‌کُل
5. نفهم چموش
6. نفهم غُرغُرو
7. نفهم مکنده
8. نفهم حقیر
9. نفهم لزج
10. نفهم چرک
11. نفهم قربانی
بخش سوم: نفهم کیهانی
12. نفهم کیهانی
13. نفهم خودسانسور
14. نفهم سبز
15. نفهم فاسد
16. نفهمی که زیاد متنفر می‌شود
17. نفهم مُفت‌خور
18. چوب پنبه‌اش را بگذارید
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر

برای دانلود کتاب نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
جلال صالحی
۱۳۹۶/۶/۱۱
کتاب به نسبت خوبی است. شوربختانه در کشور ما نفهمی بیداد میکند.
jani Prince
۱۳۹۶/۵/۱۷
ای کاش اینگونه کتاب‌ها در مدارس تدریس می‌شد به جای برخی دروس بی‌مصرف
حانیه میرکمالی
۱۳۹۶/۵/۳۱
فوق العاده بود. الان که کتابو تموم کردم احساس میکنم یه نفهم تمام عیار هستم😊کلام طنزی هم که داشت لذت بخشتر میکرد کتابو. ممنون کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲۱)