دانلود کتاب نی‌نی 5 - بهداشت

  • از: الهه ندیری
  • ناشر: انتشارات آبرنگ
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نی‌نی 5 - بهداشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب نی‌نی 5 - بهداشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نی‌نی 5 - بهداشت

مجموعه کتاب‌های تصویری نی‌نی نوشته الهه ندیری با قالب ساده و در عین حال دقیق نوشته شده است. این مجموعه کتاب دارای داستان‌های کوتاه و قابل فهمی است که براساس نیاز‎‌ها و علایق کودکان ۲ تا ۴ سال طراحی شده است.

در کتاب‌های تصویری، تصویر‌ها به اندازهٔ متن یا حتی بیش از آن اهمیت دارند. برخی کتاب‌های تصویری بدون داشتن هیچ کلامی، گیرا و اثربخش‌اند. چون کودکان به داستان‌هایی که به شکل دیداری ارائه می‌شوند به‌‌ همان میزان که به شکل شفاهی بازگو می‌شوند، واکنش نشان می‌دهند.

مجموعه نی‌نی از هفت جلد کتاب با نام‎های بازی و اسباب‌بازی، خانواده، پوشاک، حیوانات اطراف، حیوانات مزرعه، خوراکی‌ها و بهداشت تشکیل شده است و در هر کتاب کودک با مفهوم یک موضوع آشنا می‌‎شود.

تصویرهای کتاب‌های تصویری نی‌نی ساده و برگرفته از زندگی پیرامون کودکان است و کودک می‌‎تواند به تنهایی آن‎‌ها را درک و انجام دهد.

کتاب را با کودکان ورق بزنید و از آن‌ها درباره هر تصویری که می‌بینند، سوال‌هایی مانند: این جا دارد چه اتفاقی می‌افتد؟ این کیست؟ چرا بچه‌ها هیجان زده شدند؟ و ... بپرسید تا سوالات شما تخیل کودکان را برانگیزد و آن‌ها را به مشارکت فعال تشویق کند. این امر فرصتی عالی برای همراهی شما و کودکتان پدید می‌آورد.

در پایان هر کتاب نیز کودک با یک رنگ آشنا می‌شود. برای او فرصتی فراهم کنید که این رنگ‌ها را در اطافش شناسایی کند.

 ۱۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-252-160-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۷۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب نی‌نی 5 - بهداشت

برای دانلود کتاب نی‌نی 5 - بهداشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نی‌نی 5 - بهداشت