دانلود کتاب نی‌نی 6 - حیوانات اطراف

دانلود کتاب نی‌نی 6 - حیوانات اطراف
بزرگنمایی
  • از:
  • (۰)
  • چاپ ۱۳۹۵: ۷۵۰۰ تومان
  • قیمت: ۲۲۰۰ تومان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب نی‌نی 6 - حیوانات اطراف

مجموعه کتاب‌های تصویری نی‌نی نوشته الهه ندیری با قالب ساده و در عین حال دقیق نوشته شده است. این مجموعه کتاب دارای داستان‌های کوتاه و قابل فهمی است که براساس نیاز‎‌ها و علایق کودکان ۲ تا ۴ سال طراحی شده است.

در کتاب‌های تصویری، تصویر‌ها به اندازهٔ متن یا حتی بیش از آن اهمیت دارند. برخی کتاب‌های تصویری بدون داشتن هیچ کلامی، گیرا و اثربخش‌اند. چون کودکان به داستان‌هایی که به شکل دیداری ارائه می‌شوند به‌‌ همان میزان که به شکل شفاهی بازگو می‌شوند، واکنش نشان می‌دهند.

مجموعه نی‌نی از هفت جلد کتاب با نام‎های بازی و اسباب‌بازی، خانواده، پوشاک، حیوانات اطراف، حیوانات مزرعه، خوراکی‌ها و بهداشت تشکیل شده است و در هر کتاب کودک با مفهوم یک موضوع آشنا می‌‎شود.

تصویرهای کتاب‌های تصویری نی‌نی ساده و برگرفته از زندگی پیرامون کودکان است و کودک می‌‎تواند به تنهایی آن‎‌ها را درک و انجام دهد.

کتاب را با کودکان ورق بزنید و از آن‌ها درباره هر تصویری که می‌بینند، سوال‌هایی مانند: این جا دارد چه اتفاقی می‌افتد؟ این کیست؟ چرا بچه‌ها هیجان زده شدند؟ و ... بپرسید تا سوالات شما تخیل کودکان را برانگیزد و آن‌ها را به مشارکت فعال تشویق کند. این امر فرصتی عالی برای همراهی شما و کودکتان پدید می‌آورد.

در پایان هر کتاب نیز کودک با یک رنگ آشنا می‌شود. برای او فرصتی فراهم کنید که این رنگ‌ها را در اطافش شناسایی کند.

ادامه
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید!
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه