دانلود کتاب هادی: روایتی از سبک زندگی شهید امر به معروف و نهی از منکر هادی محبی

  • از: رضا الف نسبت
  • ناشر: انتشارات عماد فردا
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب هادی: روایتی از سبک زندگی شهید امر به معروف و نهی از منکر هادی محبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هادی: روایتی از سبک زندگی شهید امر به معروف و نهی از منکر هادی محبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هادی: روایتی از سبک زندگی شهید امر به معروف و نهی از منکر هادی محبی

شهید هادی محبی در تاریخ ۲۳/۱/۱۳۵۴ در خانواده ای مؤمن و متعهد چشم به جهان گشود. او دوران کودکی را در شهر تهران و صدای هلهله و شادی کودکان زادگاهش سپری کرد، و در سن ۷ سالگی در جست و جوی علم به مدرسه رفت، عشق و علاقه او به ایثارگران و شهداء کشور عزیزمان باعث شد خیلی زود در انجمن اسلامی مدرسه اش ثبت نام نماید. او پس از اخذ مدرک دیپلم حسابداری از هنرستان حمزه سید الشهدا (ع) در دانشگاه پیام نور در رشته مدیریت پذیرفته شد. هادی از همان ابتدا به دنبال گمشده ای می گشت، تا جان بی تابش را آرام نماید. به همین علت گاهگاهی به مناطق جنوب می رفت. تا نشانه ای او را به سر منزل مقصود برساند، وی مدتی بعد فرماندهی گروهان ۱۱۸ گردان عاشورا را بر عهده گرفت(۱) محبی بارها از خداوند متعال شهادت را آرزو نمود. سرانجام در روز دوم ماه مبارک رمضان درمیدان امام حسین (ع) تهران با ضربات چاقو به ناحیه گردن به شهادت رسید.

 ۱۱۳ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6360-49-2 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هادی: روایتی از سبک زندگی شهید امر به معروف و نهی از منکر هادی محبی

برای دانلود کتاب هادی: روایتی از سبک زندگی شهید امر به معروف و نهی از منکر هادی محبی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هادی: روایتی از سبک زندگی شهید امر به معروف و نهی از منکر هادی محبی
جلال جلالیان
۱۳۹۵/۱۱/۲۳
هرچه داریم از خون شهداستاز اینکه.درباده شهدا هم کتاب دارید تشکر می کنم و به علاقمندان توصیه می کنم حتما برای یکبار هم که شده خاطرات و وصیت نامه شهدا را بخوانند . یاحق
هیما حسینی
۱۳۹۶/۸/۲۴
کتاب گرافیک زیبایی داره و به دل میشینه .ممنون از کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)