دانلود کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)

کتاب هاکلبری فین، اثر مارک تواین، پدر ادبیات آمریکا، با ترجمۀ نرگس بهرامی، ماجراهای پسری‌است که تلاش می‌کند برده‌ای فراری به نام جین را به آزادی برساند.

این کتاب به صورت دو زبانه (فارسی - انگلیسی) با سطح زبان 2 (Elemenatry) است.

داستان هاکلبری‌ فین درباره کشمکش‌های وجدانی هاک با خودش است که در طول داستان تغییر می‌کند و او که هرگز دوستی نداشت می‌فهمد که رنگ پوست و نژاد نمی‌تواند فضیلت و برتری بیاورد. سرانجام مرد سیاه پوست بهترین دوست او می‌شود.

مارک تواین (Mark Twain) در سال 1835 در ایالت میسوری همزمان با ظهور ستاره دنباله دار هالی به دنیا آمد و همان طور که خودش پیش بینی کرده بود به ظهور مجدد این ستاره دنباله دار در سال 1910 از دنیا رفت. مارک تواین اولین داستان را در 1865 به نام «وزغ جهنده معروف ناحیه کالاوراس» در نیویورک منتشر نمود که شهرتی ناگهانی برای او بوجود آورد و موجب شد که مارک تواین راه قطعی داستان‌نویسی را دنبال کند. همچنین با داستان‌هاى پرماجراى خود مانند «تام سایر» و «هاکلبرى فین» به نویسنده‌اى جهانى بدل شد و در سراسر جهان خوانندگان فراوانى یافت.

نوشته‌ها و جملات مقابله‌ای و دو زبانه، به نوعی به کارگیری زبان جدید در کنار زبان اول است که به علاقه‌‌مند در جهت یادگیری مفاهیم جدید کمک شایانی می‌نماید. هدف از نشر آثار نویسندگان بزرگ همانند کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)، به‌صورت دو زبانه، آشنایی خوانندگان با بهترین آثار ادبی جهان و همچنین کمکی در پیشبرد فراگیری زبان دوم است.

 ۴۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6382-61-6 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
Huck in trouble
Huck escapes and finds a friend
Huck and Jim travel south
The Duke and the King
The Plan to free Jim
GLOSSARY

راهنمای دانلود کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)

برای دانلود کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هاکلبری فین (Huckleberry finn)

نظرات کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)

محمدصالح اسلامی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
یک داستان کوتاه و بسیار جذاب! پیشنهاد میکنم مطالعه‌اش کنین.
Hom Par
۱۳۹۸/۵/۲۴
کتاب خیلی خیلی خوبیه
نجمه طاهریان
۱۳۹۷/۹/۲۶
It is veeeery good
مشاهد همه نظرات (۴)