دانلود کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق

"هفت عادت خانواده‌های موفق" که زمان زیادی منتظر انتشار آن بوده‌اید، درس‌های گرانبهایی برای خلق و استمرار فرهنگ قدرتمند خانواده در این جهان آشفته ارائه می‌دهد. استفن آر. کاوی بیش از هر چیز نگران خانواده است و فکر می‌کند شما هم این‌گونه باشید.

کاربرد هفت عادت در خانواده کاملاً طبیعی و شایسته‌ی هر خانواده‌ای است. در واقع این عادات در خانواده آموزش داده می‌شوند. اگر داستان‌های خانواده‌هایی که این هفت عادت را به کار برده و به نتایج شگفت‌انگیزی رسیده‌اند، ملاحظه کنید، این را به خوبی احساس خواهید کرد.

هر خانواده‌ای موقعیت متفاوت و منحصربه‌فردی دارد. ولی همه‌ی خانواده‌ها از جهاتی به هم شبیه هستند. من حدس می‌زنم که ما با مشکلات روزمره‌ی مشابهی درگیریم.

من معتقدم که خانواده سنگ‌بنای جامعه است و مهم‌ترین مراحل تکامل انسان در آن صورت می‌گیرد و معتقدم که ما مهم‌ترین کارهای‌مان را در خانه انجام می‌دهیم. خانم باربارا بوش این نکته را برای دانشجویان کالج ولزلی این‌گونه شرح داده است: «به همان‌اندازه که تعهدات شما به عنوان دکتر، حقوقدان و مدیر شرکت مهم است، فرامش نکنید که قبل از هر چیز شما انسان هستید و به یاد داشته باشید که پیوندهای انسانی با همسر، بچه‌ها و دوستان، مهم‌ترین سرمایه‌گذاری شما خواهد بود.

فهرست مطالب

پیامی شخصی
پیشگفتار
شما در نود درصد موارد از مسیر اصلی خارج می‌شوید
بنابراین چه باید کرد؟
عادت اول: عامل باشید
عادت دوم: با دوراندیشی شروع کنید
عادت سوم: کارها را به ترتیب اهمیت، اولویت‌بندی کنید
عادت چهارم: برنده‌- برنده فکر کنید
عادت پنجم: ابتدا دیگران را درک کنید، سپس بخواهید درکتان کنند
عادت ششم: همکاری
عادت هفتم: تیغتان را تیز کنید

 ۳۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-96875-1-3 

چاپ ۱۳۸۷، قیمت الکترونیکی: ۱۱۷۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق

برای دانلود کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هفت عادت خانواده‌های موفق
بهنام زرکش
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
استفن کاوی همیشه یه اسطوره واقعی بوده ...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)