دانلود کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت

  • از: کبری سبزعلی یمقانی
  • ناشر: انتشارات ماهواره
  • ۲۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت

کبری سبزعلی یمقانی در کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت، می‌کوشد تا با ارائه رهنمودهای رفتاری، الگوهای رفتار اجتماعی ما را اصلاح کرده و ارتقاء بخشد. با ایجاد تمایز و برتری در رفتارهای اجتماعی خود و تعالی و تکامل بخشیدن به آن‌ها تصویر ذهنی مثبتی را در دیگران و خود ایجاد نماییم.

در دنیای پرتلاطم امروز قطعاً یکی از مهم‌ترین پیش نیازهای موفقیت در هر زمینه‌ای در اختیار داشتن شبکه‌ای گسترده و پویا از ارتباطات با افراد جامعه است. 

مقبولیت و محبوبیت درون چنین شبکه‌ای از روابط می‌تواند نقش مؤثری در موفقیت و کامیابی ما در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی داشته باشد. افراد قبل از هر چیز از طریق رفتارهای اجتماعی ما در مورد منش و دیدگاه‌های ما قضاوت می‌کنند، چرا که این تنها بخش قابل رؤیت از شخصیت ما است. بنابراین، اصلاح و تقویت رفتارهای مقبول و مورد پسند جامعه بخش عمده‌ای از مسیر موفقیت ما را شکل خواهد داد. متخصصان علوم مدیریت، بازاریابی، روانشناسی و جامعه شناسی از چنین فرآیندی با عنوان "برندینگ شخصی" یاد می‌کنند.

تفاوت قابل توجه کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت (Being like a Prince and Princess) با دیگر کتب موجود در زمینه موفقیت فردی و برندینگ شخصی، عملی و کاربردی بودن راهکارها و دستورالعمل‌های آن است که به راحتی و با صرف هزینه‌ای ناچیز قابل اجرا بوده و می‌تواند تفاوت عمده‌ای در جایگاه اجتماعی ما در نظر دوستان، شرکای تجاری، خانواده و از همه مهم‌تر خودانگاره شخصی ایجاد کند و این همان معنای اصیل پرنس و پرنسس بودن است که در سراسر این کتاب به آن اشاره شده است. 

خانواده‌های سلطنتی و اشرافی همیشه و در همه جا به گونه‌ای متفاوت از سایر افراد جامعه رفتار می‌کنند. زندگی اعضای خانواده‌های سلطنتی همیشه زیر ذره بین قرار داشته و مردم در سراسر جهان آن‌ها را الگوی زندگی خود قرار داده‌اند. آن‌ها از دوران اولیه زندگی خود آموزش میبینند تا مانند یک پرنس - شاهزاده - یا یک پرنسس -ملکه - رفتار کنند، تا بتوانند الگوی مناسبی برای مردم کشورشان یا مردم دیگر کشورها باشند. 

بنابراین، هدف کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت آموزش نکاتی است که با رعایت آن‌ها بتوانید در جامعه بدرخشید. از آداب غذا خوردن و سبک لباس پرنسس و پرنس به مانند یک پوشیدن گرفته تا طرز دست دادن یا حتی نحوه صحبت کردن و برخورد با دیگران تمام عیار خواهد پرنسس یا یک پرنس و غیره. این نکات آموزنده از شما یک ساخت و شما را در جامعه متمایز می‌نماید. پس اگر دوست دارید همانند یک بدرخشید، مطالعه این کتاب  به شما توصیه می‌شود.

ارتقای شخصی، تکمیل خود و خودسازی، هدف هر کسی است که به تعالی در عرصه‌های گوناگون زندگی خود می‌اندیشد. نیاز امروز جامعه با تمام افت و خیزهایش چیزی جز خوب بودن و خوب ماندن نیست. با کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت شاهد تحولی کوچک در دل ایجاد می‌شود.

در بخشی از کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت می‌خوانیم:

ورزش در زندگی مهم است و بد نیست انسان یک رشته ورزشی را دنبال نماید و اگر برایش سخت است که به باشگاه برود حداقل وسایل ورزشی‌ای را در حد توانش در منزل فراهم کرده و از آن‌ها استفاده نماید. رشته ورزشی را انتخاب کنید که به شما آرامش می‌دهد. بنده ورزش‌های مختلفی مثل کوهنوردی، تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال، شطرنج، بدمینتون و... را امتحان کرده‌ام ولی پس از تست این ورزش‌ها دریافتم تنها ورزشی که آرامش بیشتری به من می‌دهد سوارکاری است.

زیرا ارتباط با حیوانی نجیب و دوست داشتنی مانند اسب خودش چالشی بسیار شیرین است. ورزش‌های مختلف را امتحان کنید، من بعد از چند سال فهمیدم این ورزش را بیشتر از همه ورزش‌ها دوست دارم. البته من یک باشگاه کوچک نیز در منزل دارم که شامل تردمیل، دوچرخه، الپتیکال و انواع مختلف وسایل ورزشی است و از آن‌ها به تناوب استفاده می‌کنم. هزینه کردن برای این تجهیزات ورزشی شاید در ابتدا مبلغی بالا باشد ولی ارزشش را دارد. سعی می‌کنم با ورزش شادابی، طراوت، سلامتی و تناسب اندامم را حفظ نمایم. شما نیز می‌توانید باشگاه کوچک خانگیتان را به سلیقه خود شکل دهید. اگر تمایل دارید به این موضوع فکر کنید.

 ۲۲۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-459-000-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت

برای دانلود کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!: راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت
شهلا اسدی
۱۳۹۶/۱۲/۲
به نظر من کتابی است که در یادگیری اصول صحیح زندگی به افراد کمک می نماید و من چندین بار این کتاب را مطالعه نمودم به نظر من کتاب جذاب و فوق العاده ای است که من مطالعه آن را به دیگران پیشنهاد می کنم.
مریم صادقی
۱۳۹۷/۱/۲۶
این کتاب فوق العاده ست من عاشقشم خیلی عالیه به نظر من این کتاب بیشتر برای کسایی هستش که دوست دارن زندگی شاهانه ای داشته باشن درسته که ممکن هست که تاج و تخت سلطنتی نداشته باشیم ولی رفتار و کردار درست از یک انسان پرنسس می سازه
maryam nazemi
۱۳۹۶/۱۱/۲۲
شاید برای افراد تحصیلکرده و کتابخوان عضو این سایت کتابی عالی به نظر نیاید ولی به نظر من اینها اصولی هستند که باید در همه قشرها آموزش داده بشوند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)