دانلود کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها

  • از: مارک منسون
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها

مارک منسون در کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها (میکرو کتاب)، به بررسی چگونگی شکل‌گیری عادت‌ها، اثرگذاری و اثرپذیری افراد از عادت‌های شکل‌ گرفته و کاربردهای آن‌ها می‌پردازد.

با کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها (All About Habits) یاد می‌گیریم که چطور عادت‌ها را ایجاد یا حذف کنیم. به افرادی فکر کنید که هر روز صبح بلند می‌شوند، تختخواب‌شان را مرتب می‌کنند، تا ظهر همه کارهایش را انجام می‌دهند، بعد از ظهر نواختن سازی را تمرین می‌کنند، در وقت فراغت‌شان زبان جدیدی یاد می‌گیرند، هر شب به باشگاه ورزشی می‌روند، بودجه‌ی مورد نیازشان را به طور کامل تأمین می‌کنند، به مادرشان تلفن می‌زنند، به سگ‌شان غذا می‌دهند، جای بچه را عوض می‌کنند و...؛ واقعا فکر می‌کنید که آن‌ها بر خلاف موجی از مقاومت درونی هر لحظه از روز خودشان را مجبور به انجام همه این کارها می‌کنند؟ البته که نه! آن‌ها توانایی مدیریت تانکر سوخت اراده‌شان و شناخت کاملی بر عادت‌های خود دارند.

مارک منسون (Mark Manson)، نویسنده، وبلاگ‌نویس و کارآفرین آمریکایی است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت مالی است، اما علاقه زیادی به روانشناسی دارد و در این زمینه مطالعات زیادی داشته است. او زمانی که کاملا ناشناس بود اولین کتابش را منتشر کرد و با این که کسی او را نمی‌شناخت، در کمتر از یکسال توانست 15 هزار نسخه از آن را بفروشد. او همچنان وبلاگش را به روز نگه می‌دارد و یکی از پر مخاطب‌ترین وبلاگ‌های آمریکا را دارد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها می‌شنویم:

تربیت نیروی اراده، با اتکا به انجام پیوسته‌ی امور حاصل می‌شود؛ برای مثال، کارهایی نظیر انجام تکالیف خانه یا تمیز کردن دندان‌ها با نخ دندان، که در نوجوانی بسیار دشوار بودند، در بزرگسالی، با شکل گرفتن آستانه‌ی بالاتری از تخلیه نفس، به کاری ساده و بدون فکر قبلی بدل می‌شوند؛ چرا که عضله‌ی نیروی اراده، بزرگت‌ر و قوی‌تر خواهد شد و از آن‌جا که توجه به سلامت خود افزایش می‌یابد، انجام این کارها احساس خشنودی و حتی هیجان به دنبال دارد. به همین دلیل برخی افراد قادرند 12 تا 16 ساعت در روز کار کنند در حالیکه دیگران تقلا می‌کنند برای خودشان قهوه بریزند. این بدان معنا نیست که آن‌ها انسان‌هایی فوق‌العاده‌اند و یا ژنوم‌شان تغییر یافته است و دیگرانی که توانایی کافی برای تمرکز روی کار را ندارند دچار اختلال عصبی هستند؛ آن‌ها فقط تانکر سوخت‌شان را تا سطحی ساخته‌اند که به آن عمل می‌کنند.

برخی افراد در زمانی طولانی، به اندازه‌ای نیروی اراده خود را تقویت کرده‌اند که انجام 12 ساعت کار در روز برایشان طبیعی می‌شود. این موضوع احتمالاً بزرگترین مبحث برای مطالعه در دانشگاه‌ها است. بسیاری از ما در حالی که هفته‌های متمادی وقت‌مان را برای کارهای بیهوده تلف کنیم، قادریم برای دادن امتحان یا ارائه‌ی مقاله‌ی پژوهشی در دانشکده، با بیدار ماندن در تمام شب، یا تلاش فشرده چند روز قبل از امتحان، تمامی فرصت‌های خود را هدر بدهیم؛ من اینگونه بودم و تا اندازه‌ای از این کار پشیمانم.

گاهی در دوره‌ای از زندگی، به مواردی بر می‌خوریم که آرزو می‌کنیم‌ ای کاش قادر بودیم یکی از این دوره‌های دشوار و ماراتن گونه را به راحتی انجام می‌دادیم؛ یا آرزو می‌کنیم که‌ای کاش می‌توانستیم کسب و کار خود را راه بیاندازیم و در صورت لزوم، برای ارتقاء آن، دوره‌های متوالی این ماراتن‌ها را طی می‌کردیم؛ اما بیایید به موضوع اصلی برگردیم: نیروی اراده فناپذیر است، با این حال می‌توان آن را تمرین داد و ساخت؛ دستیابی به چنین توانی در دراز مدت اتفاق می‌افتد.

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
فصل اول: آزمایش شیرین
۶ دقیقه
فصل دوم: نیروی اراده مانند یک عضله است
۷ دقیقه
فصل سوم: انضباط نفس مجموعه‌ای از عادت‌های سالم است
۷ دقیقه
فصل چهارم: نحوه عملکرد عادت‌ها
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: چه مدت طول می‌کشد تا یک عادت جدید شکل بگیرد؟
۲ دقیقه
فصل ششم: حرف آخر درباره نیروی اراده
 ۴۶ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها

برای دانلود کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همه‌چی درباره عادت‌ها
علی محمد خلیلی
۱۳۹۸/۱/۱۳
دسترسی وکاربری اسان به مطالب وکتاب ها ..عالی 👏
Hilda Emdadi
۱۳۹۸/۱/۲
مطالب جالبی رو بیان می‌کنه که اکثر افراد نسبت ب آنها آگاهند ولی توجهی ب آنها ندارند و از کنارش ب راحتی می‌گذرند
Pejman Fatehi
۱۳۹۸/۴/۱۲
در کل مارک منسون بسیار زیبا بررسی میکنه زیبا مینویسه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)