دانلود کتاب هنری وروجک و ماجرای تعطیلات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و ماجرای تعطیلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و ماجرای تعطیلات

کتاب هنری وروجک و ماجرای تعطیلات نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان و نوجوانان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» برای کودکان و نوجوانان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و ماجرای تعطیلات (Horrid Henry Shows Who’s Boss) می‌خوانیم:

مادر گفت: «واااای، نه...»
پدر گفت: «اشکال نداره. فکر می‌کنم این بهترین سفر ما باشه!»
بالاخره کشتی به اردوگاه رسید. همه چیز بهتر از تصور هنری بود. چادرها به بزرگی خانه بود. هنری صدای تلویزیون داخل چادرها را می‌شنید. آسمان آبی بود و خورشید در آسمان می‌درخشید.
هنری گفت: «اینجا به نظر فوق‌العاده میاد.» ولی آن‌ها سوار ماشینشان شدند و رفتند.
هنری گفت: «وایستید، خیلی دور شدیم...!»
پدر گفت: «قرار نیست اینجا بمونیم.» و به رانندگی ادامه داد.
کمی بعد گفت: «اینجا اردوگاه ماست. یک اردوگاه واقعی و خوب.»
هنری به اطراف نگاه کرد. فقط ده چادر کوچک و چند درخت به چشم می‌خورد.

 ۳۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-68-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنری وروجک و ماجرای تعطیلات

برای دانلود کتاب هنری وروجک و ماجرای تعطیلات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنری وروجک و ماجرای تعطیلات