دانلود کتاب هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون

کتاب هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان و نوجوانان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» برای کودکان و نوجوانان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون (Horrid Henry Tricks the Tooth Fairy) می‌خوانیم:

هنری در حالی که روی تخت پدرش بالا و پایین می‌پرید گفت:
این اصلاً عادلانه نیست. اصلاً!»
دو تا از دندان‌های مارگارت، سه تا از دندان‌های سوزان، دو تا از دندان‌های کلر، دو دندان بالا و پایین رالف در یک روز افتاده بود. حتی گرامز یک دندان لق داشت و ویلیام هم چند وقت پیش دندانش افتاده بود.
هر روز یک نفر وارد مدرسه می‌شد و جای خالی دندانش را نشان می‌داد و یک پنجاه سنتی با یک دلاری در دستش بود و می‌گفت فرشته‌ی دندان آن را برایش آورده است. همه به جز هنری...
هنری دوباره داد زد: «این اصلاً منصفانه نیست.» بعد انگشتانش را روی دندان‌هایش گذاشت و فشار داد اما دندان‌هایش محکم به لثه‌هایش چسبیده بودند.
هنری گفت: «چرا من؟ چرا من باید اون کسی باشم که هیچ کدوم از دندوناش نمی‌افته؟»
با ناراحتی روی صندلی نشسته بود و با خودش فکر می‌کرد:
«آخرین نفری که باهام درباره‌ی دندون حرف بزنه باید ببینه چی کارش می‌کنم!»

 ۲۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-34-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون

برای دانلود کتاب هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنری وروجک و ماجرای فرشته دندون