دانلود کتاب هنری وروجک و ملاقات با نویسنده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و ملاقات با نویسنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و ملاقات با نویسنده

کتاب هنری وروجک و ملاقات با نویسنده نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان و نوجوانان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» اثری از فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) برای کودکان و نوجوانان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و ملاقات با نویسنده (Horrid Henry and the Abominable Snowman) می‌خوانیم:

این یک عذاب بود. نه از عذاب هم بدتر بود. آخر او چرا باید آنجا می‌نشست و به آهنگ مضحک خواب‌آلوی خوشحال گوش می‌داد؟ در حالی که می‌دانست دقیقاً بالای سر او تی‌جی در حال خواندن یکی از کتاب‌های فوق‌العاده‌اش برای بچه‌ها بود.
او باید به سر کلاس خودش برمی‌گشت ولی چطوری؟

اگر او با بقیه بچه‌ها آواز می‌خواند ولی به جای شعر اصلی می‌گفت:
«من یه خواب‌آلوی خیس هستم، یه خواب آلوی بدبو...»
آره! این حتماً... ولی وااایییییی! نه! آن‌ها با این کار به جای اینکه او را به کلاسشان و پیش تی‌جی بفرستند، پیش مدیر می‌فرستادند. لعنتی! هنری دهانش را بست. نمی‌شد زلزله بیاید تا او از این وضع راحت شود؟ آن هم یکی از آن پر قدرت‌هایش تا این زن را بکشد.
هنری فکر کرد شاید بهتر باشد که همین حالا از آنجا فرار کند و به اتاق بازی برود ولی فکر کرد اگر بفهمند که آنجاست و از کلاس فرار کرده او را پیش مدیر می‌فرستند ولی چرا نباید مستقیم فرار می‌کرد و به کلاس خودش می‌رفت؟
آره این عالی بود چرا که نه؟

 ۳۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-57-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۱۲۰۰ ت (۴۰%) - 0.59€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنری وروجک و ملاقات با نویسنده

برای دانلود کتاب هنری وروجک و ملاقات با نویسنده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنری وروجک و ملاقات با نویسنده