دانلود کتاب هیولا و پنج داستان دیگر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هیولا و پنج داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هیولا و پنج داستان دیگر

تابستان‌های کودکی و نوجوانیم به خواندن داستان‌هایی از مارک تواین، هانس‌کریستین اندرسن، صمد بهرنگی و سایر  نویسندگان ارزشمندی می‌گذشت که اغلب توسط خواهرم به من پیشنهاد و هدیه می‌شد و من، غرق در داستان، با شخصیت‌ های آن و چالش‌های پیش روی هر کدام، رشد می‌کردم و دنیای عواطف بشری را می‌شناختم. بعدها، در سنین جوانی با جادوی قلم نویسندگانی چون مارکز، رومن رولان، بورخس، پرل باک، رومن گاری و دیگران آشنا شدم وقدرت و تسلط آنان در خلق داستان را ستودم. کم‌کم و پیش از تجربه اندوزی شخصی، به نوعی درک از عواطف و مصائب انسانی دست یافتم و آموختم که در ذات هر آدمی، نیازی شدید به عشق و حقیقت وجود دارد که هر کس در گستره زندگی و هیاهوی احساسات متناقض، با تمام وجود آن را دنبال می‌کند. باوری که تجارب شخصیم تا کنون آن را نقض نکرده است.

به‌همین دلیل معتقدم هر داستان، خلق مقطعی از زندگی است که توسط آمیزه‌ای از تخیل و تجربه بشری ایجاد می‌شود و به‌ نوعی ابزار انتقال شعور و آگاهی است.

با این دیدگاه، داستان‌های این مجموعه را بر اساس عواطف و مسائل انسانی مورد علاقه‌ام مانند امید، ایمان، عشق و تنهایی جمع آوردم و پیشاپیش از نارسائی‌های احتمالی در ترجمه پوزش می‌خواهم.

فهرست مطالب

پیشگفتار
آسمان خاکستریست/ ارنست جی. گینز
موردِ پاول/ ویلا کاتر
سلمانی/ رینگ لاردنر
خانم بریل/ کارترین منزفیلد
هیولا/ آنتوان چخوف

 ۱۲۵ صفحه، ۱۵۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5445-21-3 

چاپ ۱۳۹۰: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هیولا و پنج داستان دیگر

برای دانلود کتاب هیولا و پنج داستان دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هیولا و پنج داستان دیگر
afghanzada afghanzada
۱۳۹۴/۱۱/۶
بسیار عالی بود
زهرا شیردل
۱۳۹۴/۸/۲۷
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)