دانلود کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی

کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی، یکی از ضروریات قبولی در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی است که با استفاده از آن داوطلبان به راحتی می‌توانند حدود 10% پرسش‌ها را بدون مطالعه پاسخ دهند.

در ویرایش سوم کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی (Keywords Of Electrical Installation Test) بیش از «28000» کلمه‌ی کلیدی از مباحثی همچون: قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین‌نامه اجرائی آن، مبحث اول (تعاریف)، مبحث دوم (نظامات اداری)، مبحث سوم (حفاظت ساختمان‌ها در مقابل حریق)، مبحث دوازدهم (ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا)، مبحث سیزدهم (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها)، مبحث پانزدهم (آسانسورها و پلکان‌ برقی)، مبحث نوزدهم (صرفه‌جوئی در مصرف انرژی)، مبحث بیست و یکم (پدافند غیرعامل)، مبحث بیست و دوم (مراقبت و نگهداری از ساختمان‌ها) و کتاب راهنمای طرح و اجزای تاسیسات برقی ساختمان‌ها، جلدهای اول و دوم نشریه 110 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و نظام نامه اخلاق حرفه‌ای، استخراج شده است.

 ۳۱۷ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8834-11-3 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰۰ ت - 12.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی

برای دانلود کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژگان کلیدی تاسیسات برقی