دانلود کتاب ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران

  • از: وحید عبدالوهاب
  • ۲۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران

گسترش روزافزون استفاده از مواد مرکب در صنایع مختلف، ایده ساخت نسل جدیدی از مواد کامپوزیتی موسوم به FGMs را برای اولین بار در سال 1984 در ژاپن ایجاد کرد. FGMs مواد مرکبی هستند که در آن‌ها خواص میکروسکوپیک ماده باتوزیع غیریکنواخت، هموار و پیوسته‌ای از ترکیب مواد سازنده اصلی آن، تغییر می‌کند. بنابراین مواد مذکور در دسته بندی مواد غیرهمگن قرار می‌گیرند و معمولا ایزوتروپیک فرض می‌شوند.

در مجموعه حاضر، در فصل اول، مواد با خواص ناهمسان به طور اجمالی تعریف می گردد و در فصل های بعدی مجموعه تحقیقات دانشگاهی که در ایران صورت پذیرفته و در قالب مقاله های کنفرانسی، مجله ای، پایان نامه ای توسط محققین به زبان فارسی صورت پذیرفته است به صورت مختصر و مفید ارائه می گردد. هدف از جمع آوری مجموعه مذکور، آشنایی دانشجویان با موضعات تحقیقاتی در این زمینه و تحقیق در خصوص موارد اشاره نشده، آشنایی دست اندرکاران صنعت سازه ای کشور با تحقیقات صورت پذیرفته و ایجاد بانک اطلاعاتی کامل در خصوص تحقیقات صورت پذیرفته بر روی ورق های با خواص ناهمسان می باشد. برای جمع آوری اطلاعات از سایت های سیویلیکا، ایران داک، مگیران، مجله های مکانیک مدرس،... که تا پایان پاییز سال 1394 به انتشار رسیده است، استفاده شده است.

 ۲۰۰ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با مواد FGM
فصل دوم: بررسی ورق FGM در حرارت
فصل سوم: بررسی کمانش ورق های FGM
فصل چهارم: بررسی ارتعاش ورق های FGM
فصل پنجم: بررسی خیز و تحلیل استاتیکی ورق های FGM
فصل ششم: بررسی مخازن و پوسته های FGM
فصل هفتم: بررسی ترک در ورق های FGM
فصل هشتم: سایر تحقیقات جهت ورق های FGM

راهنمای دانلود کتاب ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران

برای دانلود کتاب ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران

نظرات کتاب ورق های FGM از دیدگاه تحقیقات دانشگاهی در ایران

سید افتخار وجدانی
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
ممنون‌تان بابت این کتابخانه اما من یک مشکلی دارم چون من خارج از کشور ایران استم پس چگونه میتوانم به کتابهای مورد علاقه‌ام پرداخت کنم!؟ چون خیلی کتابهای جالب و خواندنی را از دست میدهم
جواد جعفری
۱۳۹۶/۱۰/۱۰
خیلی ممنون عالی بود
علی رضا اقایی
۱۳۹۵/۱۲/۸
خیلی خوب بود ممنون
مشاهد همه نظرات (۵)