دانلود کتاب وضعیت تعادلی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وضعیت تعادلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وضعیت تعادلی

برایان تریسی در کتاب وضعیت تعادلی، مراحل عملی و اثبات شده‌ای را پیش رویتان قرار می‌دهد تا شما بتوانید اولویت‌های خود را در زندگی را مشخص کنید و به کلیه‌ی آرزوها و رویاهایتان دست پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب وضعیت تعادلی:

تعادل واقعی چیزی است که وقتی همه عوامل زندگی شما، هماهنگی فوق‌العاده‌ای پیدا کنند شما آن را تجربه می‌کنید. هنگامی از تعادل واقعی لذت می‌برید که احساس کنید آسوده و سبک هستید و همه چیز طبق برنامه و حساب‌ شده است. در این صورت روز خود را شروع می‌کنید و با جرات، شجاعت، اطمینان و اعتقاد پیش می‌روید. می‌دانید که قصد انجام چه کاری را دارید و مراحل لازم جهت اجرای آن‌ها را طی می‌کنید. بدین‌ ترتیب از نقطه ‌نظر فیزیکی، احساس آرامش و آسودگی می‌کنید. شما سلامتی و انرژی لازم برای انجام هر کاری که بخواهید را دارید.

در وهله اول باید این درس را فرا بگیرید که چگونه ارزش‌های زندگی‌تان را که واقعاً برایتان مهم هستند، بشناسید. با خواندن کتاب وضعیت تعادلی (Find Your Balance Point) یاد می‌گیرید که چگونه زندگی را با توجه به ارزش‌های خود سازماندهی نمایید. علاوه ‌بر این‌ برایان تریسی (Brian Tracy) و کریستینا استاین (Christina Stein) در کتاب حاضر به شما آموزش می‌دهند که چگونه در زمانی در آینده، چشم‌انداز مهیجی از زندگی ایده‌آل خود و همچنین از آنچه نیاز دارید خلق نمایید تا زندگی آینده فوق‌العاده خود را با آن‌ها در زمان حال محقق سازید. همچنین می‌آموزید که چگونه به زندگی‌تان معنا و مفهوم ببخشید و کارهایتان را چنان سازماندهی نمایید که در تمام قسمت‌های زندگی‌تان واقعاً تفاوت ایجاد کنید. شما خواهید آموخت که اهدافتان را چگونه تنظیم کنید و به آن‌ها نائل شوید.

تریسی و استاین به شما می‌آموزند که پیشتاز شوید و خودتان تصمیم بگیرید که وقت و انرژی‌تان را در کجا سرمایه‌گذاری نمایید. شما به جای اینکه به اوضاع و احوال اطراف خود واکنش نشان دهید و وقت و انرژی محدودتان را صرف رسیدن به اهداف دیگران نمایید، انرژی‌هایتان را بر پیشبرد آنچه که برایتان بیشترین اهمیت را دارد متمرکز می‌کنید.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

او سخنران، کارآموز، رهبر همایش، مشاور و رئیس شرکت کارآموزی و مشاوره بین‌المللی برایان تریسی واقع در شهر ساحلی سولانا در کالیفرنیا است. تریسی فردی خودساخته است و راه خود تا موفقیت را با اتکا به خودش پیمود. در سال 1981، در پی سخنان خود در همایش‌ها در سرتاسر ایالات متحده، شروع به آموزش اصولی نمود که خود در فروش و کسب‌وکارهای تجاری پدید آورده‌ بود. امروزه، کتاب‌ها و برنامه‌های صوتی و ویدئویی او به 38 زبان زنده دنیا و در 55 کشور جهان در دسترس است. او نویسنده بیش ‌از 50 عنوان کتاب از پرفروش‌ترین کتاب‌ها است.

تریسی یکی از تواناترین سخنرانان جهان است. سالانه بیش از 100 مرتبه سخنرانی حضوری با بیش از 250000 نفر مخاطب دارد. او به بیش از 1000 شرکت، مشاوره و کارآموزی داده ‌است. تریسی در حرفه خود، با بیشتر از پنج میلیون تن از مردم در 58 کشور جهان ارتباط برقرار کرده‌ است. او با کلیه اصولی که در نوشته‌ها و سخنرانی‌های خود آورده زندگی کرده، تجربه کسب نموده و آن‌ها را عملاً اجرا کرده ‌است.

کریستینا استاین را بیشتر بشناسیم:

او سخنران، نویسنده و روان‌درمانگری است که در حوزه برقراری تعادل میان کار و زندگی و توانمندسازی زنان فعالیت می‌کند. او با افراد و زوج‌های بسیاری کار می‌کند و کارگاه‌های متعددی در زمینه رسیدن به اهداف و علایقشان برگزار می‌کند. استاین از تجربه‌هایش به عنوان یک زوج‌درمان‌گر، مشاور خانواده و مربی زندگی برای کمک موثر به مراجعانش استفاده می‌کند.

جملات برگزیده کتاب وضعیت تعادلی:

- شما برای انتخاب کردن، همیشه آزادید.
- کلیه موفقیت‌ها در زندگی بدلیل تکمیل‌کردن کارهاست.
- همین امروز تصمیم بگیرید که تعلل را از زندگی‌تان حذف کنید.
- عزت نفس شما قویّاً تحت تأثیر رابطه بین تصویر شما از خودتان و خود حقیقی شما است.
- کارهایی که بیشترین اهمیت را دارند هرگز نباید دستخوش اموری شوند که کمترین اهمیت را دارند.

در بخشی از کتاب وضعیت تعادلی می‌خوانیم:

این نکته را بخاطر بسپرید: ضعیف‌ترین مهارت کلیدی شما نشان‌دهندۀ حداکثر میزان درآمد و موفقیت شماست. اگر شما به تنها مهارتی تکیه نمایید که مانع موفقیت شما است و بر اساس آن مهارت، که ضعیف‌ترین مهارت شماست عمل نمایید و نه بر اساس هیچ مهارت دیگری در اینصورت می‌توانید به میزان بیشتری پیشرفت نمایید.

این یک سئوال کلیدی است: آن تنها مهارت شما کدام مهارت است که اگر آن را در خودتان ایجاد می‌کردید و به بهترین نحو آن را انجام می‌دادید، می‌توانست بزرگترین تأثیر مثبت را بر روی زندگی شما بگذارد؟ برای مثال، اگر هدف شما این ‌است ‌که در آیندۀ قابل‌پیش‌بینی، درآمدتان را دو برابر کنید از خودتان بپرسید: «آن تنها مهارت کدام مهارت است که اگر آن را کاملاً عالی انجام دهم بیشترین کمک را به من می‌نماید تا بتوانم درآمدم را دو برابر کنم؟»

 ۱۳۰ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-9693-19-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۹۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰۰ ت - 12.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: کارهای فراوون و وقت خیلی کم
فصل اول: ارزش‌های خودت رو معین کن و از محل صحیح شروع کن بحرکت
فصل دوم: ببین چی تو رو عقب نگه می‌داره
فصل سوم: با بینش و نیروی «شفافیت»، بسرعت کار کن
فصل چهارم: در رسیدن به هدف، سهیم باش
فصل پنجم: طرح بریز و به همه اهدافت برس
فصل ششم:اولویت‌های خودت رو تنظیم، و زندگیت رو ساده کن
نتیجه‌گیری: چهار راه برای نیرودهی به زندگیتون

راهنمای دانلود کتاب وضعیت تعادلی

برای دانلود کتاب وضعیت تعادلی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وضعیت تعادلی

نظرات کتاب وضعیت تعادلی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.