دانلود کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر

کتاب وفای زن، مجموعه داستانی ویژه از داستان‌نویس و نمایشنامه‌نویس سرشناس انگلیسی، ویلیام سامرست موآم است. این کتاب شامل یازده داستان کوتاه و بلند است.

وفای زن که عنوان کتاب از آن برگرفته شده‌، داستان خیانت زنی به شوهرش بعد از شانزده سال زندگی عاشقانه است. موآم در این داستان زنان را به شدت بی‌وفا، هوس‌باز و غیرقابل اعتماد معرفی کرده‌ است.

داستان‌گویی‌های ویلیام سامرست موآم (William Somerset Maugham)، در این اثر بسیار جذاب و ماهرانه است. تعلیق به خوبی در اغلب این داستان‌ها حفظ شده‌ است. علاوه بر اینکه به شکلی روان و با ضرباهنگی مناسب پیش می‌روند مخاطب را خط به خط با خود تا پایان داستان هدایت می‌کنند. شخصیت‌ها اغلب چند لایه و غیرقابل پیش‌بینی‌اند. نویسنده از آرایه‌هایی چون تشبیه و استعاره هنرمندانه بهره برده‌ است. توصیفات جزئی او از نحوۀ سلوک و رفتار شخصیت‌ها در جهت رازگشایی و پرده‌برداری از درونیات آن‌ها بسیار مؤثر و به جا افتاده است.

در بخشی از کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر می‌خوانیم:

این یک ازدواج عشقى بود و آثار این عشق کاملاً از حرکات و مکالمات و طرز سلوک ایشان با یکدیگر هویدا بود. آن‌ها مانند کودکان به هم ور مى‌رفتند و یکدیگر را مى‌خنداندند. دیدگانشان دائما در جستجوى هم بودند تا پیام پنهانى عشق را پیوسته از دریچه چشم به گوش یکدیگر بخوانند و دلدادگى خویش را فراموش نکنند. چارلى و مارژرى یک هفته بعد از آشنایى با یکدیگر ازدواج کردند و امروز بعد از 16 سال نمى‌توانم به نیکبختى و سعادتى که در این مدت دراز داشتند با نظر تحسین ننگرم، تاکنون غیر از این دو، زن و شوهرى به این علاقه و سعادتمندى ندیدم. زیرا آن‌ها هیچ‌گاه بر ثروت و طلا تکیه نکردند و هیچ‌وقت از نداشتن چیزى مهموم افسرده نشدند و هیچ حادثه‌اى آن‌ها را رنج نداد.

فهرست مطالب

پیشگفتار
راهنماى کلیسا
کاتالینا
وفاى زن
نامه
سرگذشت اولیور هاردى
گردن‌بند مروارید
مردى که جاى زخمى بر چهره داشت
تسخیرناپذیر
ناهار
دریاگردى
همسر دوازدهمى

 ۳۸۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2575-90-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر

برای دانلود کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وفای زن و داستان‌های دیگر
مریم طالبی
۱۳۹۷/۳/۱۸
کتاب مجموعه ای از داستان های کوتاه و باارزش است. ترجمه روان و خوبی دارد. و در مجموع خواندنش لذت بخش هست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)