دانلود کتاب ویرانه های هوس

  • از: فریده نجفی
  • ۵۳۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ویرانه های هوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب ویرانه های هوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ویرانه های هوس

"در این رمان "کتایون" و "پریوش" دو دختر از خانواده‌ای متوسط هستند که در یک کلاس تحصیل می‌کنند. پریوش در مطب پزشک ثروتمندی که اختلاف سنی بسیاری با او دارد مشغول به کار می‌شود و با هر حیله‌ای سعی دارد با پزشک ازدواج کند. سال‌ها بعد این دو دوست در حالی که هر یک دارای شوهر و فرزند هستند. یک دیگر را می‌بینند. پریوش با به دست آوردن تمامی آن چه با پول خریدنی است در زندگی احساس خلاهای بسیار می‌کند، اما در این زمان ماجراهای دیگری بر وی می‌گذرد و....."

نمی دانم این جا که ایستاده ام کجاست. امروز دیگر از دانستن و ندانستن گذشته ام. امروز دیگر می توانم بدون تلاطم، همه ی آن سال ها را مرور کنم. و شاید با مرور تمامی آن خاطرات، خواستن ها و به دست آوردن ها را معنی کنم. من ایستاده ام و می دانم که در زیر پاهایم، ویرانه ای بیش نیست: ویرانه ای ساخته از هوس!

 ۳۸۴ صفحه، ۳۷۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7259-44-6 

چاپ ۱۳۸۸: ۶۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب ویرانه های هوس

برای دانلود کتاب ویرانه های هوس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ویرانه های هوس
پریسا افشار
۱۳۹۵/۱۱/۱۶
عالی بود.....غلطهای املائی زیاد بود.....ولی واقعا بلندپروازیهای بعضی ادما جنون آمیزه و فقط به دیگران آسیب میزنه.... اینجور ادمها بیمارن خودشون خبر ندارن ولی دیگران متوجه میشن ولی نمیتونن بهش بفهمونن
لیلا پارسه
۱۳۹۶/۳/۱۴
فوق العاده و آموزنده...تو این شرایط سخت بنظرم باید خیلی ها این کتاب رو بخونن...قلم نویسنده عالی بود،چیزهایی ک لازم بود نوشته بود،حاشیه نداشت ..🌹متشکرم واقعا لذت بردم
Mansoreh Halimi
۱۳۹۶/۵/۲۰
عالی و آموزنده قلم نویسنده هم عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷۶)