دانلود ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6

  • ناشر: هایتک مانیتور
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6

در ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6 به طور اختصار شهر نانوی عمان که با همکاری ایران در حال طراحی و برنامه‌ریزی است و در سطح بین‌المللی در حال ظهور است، معرفی می‌شود.

در پرونده ویژه شماره قبل، موضوع اهمیت نگاه عموم مردم به فناوری نانو مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت. با یادآوری این نکته که، تحقیق جامعی در این خصوص در سال ۱۳۶۵ در کشور انجام شده است. بخش‌های دیگری از نتایج آن‌را در ششم با هم مرور خواهیم کرد. این اطلاعات برای اولین بار در کشور و به صورت عمومی از طریق این ویژه‌نامه منتشر شده است.

تمام هدف و تلاش گروه دیده‌بان فناوری‌های نوین این است که اطلاعات بازار فناوری‌های نوین، به‌ هنگام و کامل در اختیار فعالان حوزه فناوری قرار گرفته و بتواند در مسیر توسعه فناوری در کشور نقشی مؤثر داشته باشد.

 ۱۲ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6

برای دانلود ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ویژه نامه توسعه بازار - شماره 6
Basir Qaderi
۱۳۹۷/۹/۱
عالی
mohammadjavad mohammadi
۱۳۹۷/۲/۶
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)