دانلود کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب

  • از: مرتضی مطهری
  • ناشر: انتشارات صدرا
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۹۰ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-9645600-49-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب

کتاب پاسخ‌هاى استاد به نقدهایى بر کتاب مسئله حجاب، مشتمل بر نقدهاى یکى از فضلا بر کتاب مسئله حجاب و پاسخ‌هاى استاد مرتضی مطهرى به آن نقدهاست.

مطالعه این کتاب علاوه بر اینکه تا حدى روش فقهى استاد را آشکار مى‌سازد، نشان مى‌دهد که چگونه استاد شهید از یک سو با تز استعمارى «اسلام منهاى روحانیت» مبارزه مى‌کند تا آنجا که جان خود را در این راه فدا مى‌نماید و از سوى دیگر با جمود و تحجّر در مى‌آویزد. این نیست مگر ناشى از چندبعدى بودن شخصیت و پیمودن صراط مستقیم اسلام که لاجرم با انحراف‌هاى مختلف ناسازگار است.

از آنجا که این نقدها و پاسخ‌ها در کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب، براى عموم نیز قابل استفاده و مفید بود اقدام به چاپ آن گردید. در هر نقد و پاسخى ابتدا متن کتاب مسأله حجاب با ذکر صفحه آن (مطابق مجموعه آثار 19) ذکر شده، سپس نقد آن متن با حروف ریزتر و به دنبال آن پاسخ استاد با حروف سیاه و عرض کمتر آورده شده است. 

راهنمای دانلود کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب

برای دانلود کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب پاسخ‌های استاد به نقدهایی به کتاب مسئله حجاب
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید!