دانلود کتاب پاندورا و پرنده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پاندورا و پرنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پاندورا و پرنده

کتاب پاندورا و پرنده نوشته‌ی ویکتوریا ترنبول، داستان زیبا و آموزنده‌ی روباهی مهربان و تنها را به تصویر می‌کشد که در میان انبوهی از ضایعاتی که انسان‌ها درست کرده‌اند، خانه‌ای زیبا برای خودش درست کرده و زندگی می‌کند.

موضوع کتاب پاندورا و پرنده چیست؟

پاندورا نام روباهی است که در انبوهی از زباله‌ها و ضایعات انسان‌ها به تنهایی زندگی می‌کرد. او خانه‌ قشنگی برای خودش ساخته بود و وسایل و چیزهایی که دور ریخته شده بودند را درست می‌کرد و دوباره به زندگی برمی‌گرداند اما هیچکس به دیدنش نمی‌آمد و همیشه تنهای تنها بود. روزی پرنده‌ای زخمی از آسمان به محل زندگی پاندورا افتاد. او با مهربانی از پرنده مراقبت کرد تا حالش خوب شود و دوباره پرواز کند. وقتی پرنده از آنجا رفت همیشه با هدایایی پیش پاندورا برمی‌گشت تا اینکه روزی دیگر برنگشت...

ویکتوریا ترنبول (Victoria Turnbull) با کتاب پاندورا و پرنده (Pandora) مفاهیم مهمی را به تصویر کشیده است. این داستان دوست داشتنی با بیانی دلنشین به کودکان اهمیت محافظت از محیط زیست، مهربانی، امید و عشق به یکدیگر را می‌آموزد. مفاهیمی مهم که کودکان باید از همان سنین حساس کودکی با آن آشنا شوند. روباه در انبوهی از ضایعات زندگی می‌کند که این موضوع نشان می‌دهد تولید بی‌رویه‌ی زباله و دفع آن در طبیعت چه تبعاتی برای حیوانات دارد. نکته‌ی مهم دیگر داستان مربوط به شخصیت اصلی آن یعنی پاندورا است، او با وجودی که تنهاست، محبت و مهربانی را از یاد نبرده و از پرنده با امید و عشق مراقبت کرد که همین موضوع به کودکان یاد می‌دهد که هرگز در زندگی مهربانی و عشق ورزیدن به دیگران را از یاد نبرند.

کتاب پاندورا و پرنده مناسب جه کسانی است؟

این داستان زیبا همراه تصاویر چشم‌نواز برای کودکان سنین 3 تا 7 سال آموزنده و محبوب است.

در بخشی از کتاب پاندورا و پرنده می‌خوانیم:

او از چیزهایی که مردم دور می‌ریختند، خانه‌ی قشنگی برای خودش ساخته بود. اما هیچ وقت هیچکس به دیدنش نمی‌آمد.

برای همین، همه‌ی وقتش را به جمع کردن و درست کردن چیزهایی می‌گذراند که بلد بود و وسایل گمشده و فراموش شده را به زندگی برمی‌گرداند.

 ۳۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-249-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پاندورا و پرنده

برای دانلود کتاب پاندورا و پرنده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پاندورا و پرنده