راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار

کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار اثر برادران گریم داستان پرنسس زیبایی است که برای ازدواج با شاهزاده به همراه خدمتکار و اسب جادویی‌اش به قصر می‌رود.

در راه خدمتکار بدجنس لباس‌های پرنسس را با لباس‌های خود عوض می‌کند، به قصر شاهزاد می‌رود و و خود را پرنسس اصلی معرفی می‌کند تا اینکه...

یاکوب و ویلهلم گریم، اهل هاناو، دانشوران آلمانی بودند که به علت انتشار داستان‌های فولکلور پریان مشهور شدند. آن‌ها مطالعاتی در زمینه زبان‌شناسی داشتند و یک فرهنگ لغات برای زبان آلمانی هم نگاشتند. معروف‌ترین داستان‌های فولکلور آن‌ها عباتند از: سفید برفی، راپونزل، سیندرلا، هانسل و گرتل، شنل قرمزی و شاهزاده خانم و قورباغه.

در قسمتی از کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار می‌شنویم:

در زمان‌های قدیم ملکه‌ای با تنها دخترش زندگی می‌کرد، دخترش خیلی زیبا بود و مادرش خیلی به اون علاقه داشت. روزی رسید که پرنسس (دختره) باید به سرزمینی می‌رفت تا با شاهزاده‌ای ازدواج بکنه. ملکه به دخترش لباس‌های زیبا، فنجونِ طلا و خیلی چیزای دیگه داد. اما در بین چیزهای زیادی که به دخترش داد یک چیزِ ویژه هم بود اونم یک اسب بود ولی نه یه اسب معمولی اون اسب میتونست حرف بزنه. پرنسس عاشق این اسبش بود و اون رو فلادا صدا می‌زد. وقت رفتن، ملکه سه قطره خون رو دستمالِ سفیدی ریخت و اون رو به دخترش داد.

ادامه
فهرست مطالب
۱۴ دقیقه
پرنسس و خدمتکار
ادامه
Mohammad Mehdi Hassani
۱۳۹۶/۸/۲۵
۰
۰
جالب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه