دانلود کتاب پروژه عملی با مایک

  • از: محمد فیاض محمدی
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پروژه عملی با مایک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پروژه عملی با مایک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پروژه عملی با مایک

کتاب پروژه عملی با مایک (MIKE 21 Flow Model FM) اثر محمد فیاض محمدی، یک آموزش تصویری است که در آن سعی شده هر پنجره و آیکونی که توضیح داده می‌شود بلافاصله پس از توضیح، تصاویر آن نمایش داده شود. تصاویر نیز با ابعاد بزرگ نشان داده‌شده‌اند تا متن و تنظیمات داخل تصاویر به‌راحتی قابل قرائت باشد.

در این کتاب سعی شده است تمام ابزارها و اطلاعات موردنیاز در اختیار خواننده قرار گیرد تا برای حل یک تمرین نیاز به مراجعه به وب‌سایت یا اداره یا سازمانی برای جمع‌آوری اطلاعات نباشد. در واقع خواننده هیچ‌گاه به نرم‌افزار یا سایت دیگری برای انجام بخشی از تمرین ارجاع داده نمی‌شود. اگر نیاز به مراجعه‌ای باشد، آن قسمت نیز آموزش داده‌ شده است.

چنانچه تاکنون شبیه‌سازی انجام نداده‌اید اما با رایانه در حد متوسط آشنایی دارید، به‌راحتی می‌توانید در مدت حداکثر 4 ساعت اولین شبیه‌سازی را انجام دهید و تمرین اول را حل کنید. علت طولانی بودن این زمان نیز تهیه فایل‌های جانبی موردنیاز برای شبیه‌سازی است. برای اینکه از ساده‌ترین حالت ممکن شروع کنیم، پروژه اصلی به چند تمرین تقسیم‌بندی می‌شود و تمرین به تمرین به پروژه نهایی نزدیک می‌شویم.

فهرست مطالب

پیشگفتار
راهنمای مطالعه کتاب
مقدمه
تمرین اول
رقومی سازی و تهیه فایل عمق
ایجاد شبکه محاسباتی
درون‌یابی و ذخیره
تنظیم مدل
تمرین‌های تکمیلی
تمرین دوم
جزرومد
اندازه‌گیری طول مرز باز
روش اول (ساخت سری زمانی نقطه ای جزر و مد)
روش دوم (ساخت سری زمانی خطی جزر و مد)
معرفی جزرومد به مدل
اجرای مدل
تمرین‌های تکمیلی
تمرین سوم
ساخت فایل شبکه‌ای دو بعدی باد
معرفی فایل باد به مدل
تمرین‌های تکمیلی
حرف آخر

 ۵۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۵۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پروژه عملی با مایک

برای دانلود کتاب پروژه عملی با مایک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پروژه عملی با مایک
Pendar Hadinezhad
۱۳۹۸/۵/۲۶
فرض کنید میخواهیم بخش کوچکی از نوارساحلی را مثلا در محدوده ی بندر عباس یا بوشهر مدل کنیم. مسلما جز یک مرز کوچک که با خشکی داریم تمام اطراف ناحیه ی مدلسازی مرز باز است. برای مدل کردن به ناحیه ی مرزی ی بیشتر...
Mohammad Amin Zare
۱۳۹۸/۴/۱۴
سلام برای محاسبه بار رسوبی رودخانه چه مراحلی رو باید طی کنم؟
محمد فیاض محمدی
۱۳۹۸/۴/۳۰
سلام. پس ازاینکه هیدرودینامیک را مدل کردید تازه اول مدل سازی رسوب می رسید. با توجه به شرایط محدوده مورد مطالعه ماژول مناسب را انتخاب کنید. سعی کنید با نمونه برداری از منطقه، پارامترهای مدل مثل سرعت و بیشتر...
میثم محمدی
۱۳۹۷/۱۰/۴
جزئیات خروجی مدل چگونه اندازه گیری میشود مثلا شوری تا چه فاصله ای پخش میشود و ابزار اندازه گیری سطح چیست؟ ماژور اکولب و مایک ۱۱ را هم لطفا منتشر نمایید با تشکر م. محمدآ
محمد فیاض محمدی
۱۳۹۷/۱۰/۲۴
سلام. متوجه سوال شما نشدم. اگر منظورتان اندازه گیری میدانی است، برای اندازه گیری شوری دستگاه های ایی سی متر و به طور تخصصی دستگاه های CTD موجوداند که مخصوص اندازه گیری شوری دما و عمق هستند. ماژول های اکولب و مایک 11 در تخصص من نیستند. سپاس.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)