دانلود کتاب پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر)

کتاب پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر) نوشته‌ی بامداد صالحی، به دختران جوان یاد می‌دهد که چگونه توجه مرد مورد علاقه‌شان را به خود جلب کنند و رابطه را به سمت ازدواج سوق دهند.

آیا فکر می‌کنید که دیگر شوهر پیدا نمی‌شود؟! یا هیچ پسری از شما خوشش نمی‌آید؟ یا اینکه شانس ندارید؟ چرا هرکس به سمتتان می‌آید او را می‌پرانید؟ یا احساس می‌کنید دارد از شما سوء استفاده می‌کند و سر کارتان گذاشته است؟ اشکال از کجاست؟ نکند از ظاهرتان می‌باشد؟ یا زیاد حرف می‌زنید؟ بهتر است که بیشتر از این وقت خود را تلف نکنید و پسر دلخواهتان را بقاپید!!

شاید این سؤال را بارها از شما پرسیده‌اند که شما با این ظاهر زیبا چطور تا الان ازدواج نکرده‌اید؟! واقعیتش این است که مردها برای این که چنین تصمیم شجاعانه‌ای بگیرند، باید شرایط را مناسب ببینند. اول تصمیم بگیرید آیا اصلاً لازم است شوهر کنید یا خیر. اگر لازم بود باید خودتان را عوض کنید، بعضی کارها را نکنید و بعضی کارها را اگر سختتان باشد هم انجام دهید. اگر ازدواج هم نکردید حداقل تبدیل به یک آدم جدید و دوست‌ داشتنی‌تر خواهید شد.

خلاصه آنکه حواستان باشد! ارزش خودتان را پایین نیاورید. به سر و وضع خودتان برسید، خود را بالا بکشید تا گزینه‌های بالاتر هم ببینید و خودتان هم دیده شوید.

در بخشی از کتاب پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر) می‌خوانیم:

بله یک شوهر خوب می‌تواند به شما امید دهد. به شما امنیت بدهد. ولی گفتم شوهر خوب! شوهر نامناسب نه تنها امید را از شما می‌گیرد، بلکه امنیت شما را هم به خطر می‌اندازد. چه بسیار زن‌ها که از شوهرشان کتک می‌خورند و کسی به فریادشان نمی‌رسد.

در طول ماه که هورمون‌های زن بالا و پایین می‌شود احساسات مختلفی به او دست می‌دهد، و حضور یک یار همراه، می‌تواند احساس بهتری در او ایجاد کند. اصلاً اگر شوهر داشته باشید می‌توانید در طوفان‌های زندگی به او پناه ببرید (اگر خودش آن‌ها را به پا نکرده باشد!).

اگر ماشین‌تان خراب شد، نباید یک مرد باشد که ماشین را به تعمیرگاه ببرد تا مکانیک طمعکار بابت سفت کردن یک پیچ شما را تیغ نزند؟ بارهای سنگین را بگو! با این کفش‌های پاشنه‌بلند مگر می‌شود حمالی کرد؟ پس شوهر به چه درد می‌خورد؟ سوسکِ توی حمام را کی بُکُشد؟ موشِ توی انباری را کی بگیرد؟ کی نصف‌ شب چاقوی میوه‌ خوری و چراغ‌ قوه را در دست‌های لرزانش بگیرد و برود روی پشت‌بام تا ببیند این سر و صدای مشکوک چه بوده؟

اصلاً شاید یکی نیمه‌شب از دیوار خانه‌تان بالا آمد و می‌خواست شما را خفه کند، نباید یک مرد کنارتان باشد تا او را راهنمایی کند که کجا را فشار دهد؟!

 ۱۶۸ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-960059-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۵۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: شوهر می‌خوای چیکار؟
کجای کار می‌لنگه؟
حالا حتماً باید شوهر کنی؟
فصل دوم: شوهر کجا پیدا می‌شود؟
تو کجایی تا شوم من همسرت؟
فصل سوم: رگ خواب مردها
به چشم بیا!
ناز کن!
آویزان نباش!
آدم نمی‌شود!
خودت باش
لوسش نکن
فصل چهارم: شکار شکارچی
بازارگرمی
دانه پاشیدن
تور انداختن
زخمی کردن
خِفت کردن طرف!
باز کردن سر صحبت
روش ادامه گفتگو
جذب کردن مردهای مغرور
وقت قرار
زود صمیمی نشو!
فصل پنجم: زدن تیر خلاص
نفوذ در قلب او
دوری و دوستی
ارزش افراد در رابطه
مسائل بی‌ارزشی که مردها را فراری می‌دهد
فصل ششم: دوستم دارد یا نه؟
برایش مهم نیستید
نشانه‌های علاقه واقعی
خلاصه
تماس با من

راهنمای دانلود کتاب پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر)

برای دانلود کتاب پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پسر قاپون (روش‌های عملی شکار شوهر)

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Sedigheh Shegeft
۱۳۹۹/۵/۱۵
بسیار مفید و ارزشمند
تندرست باشید
خدیجه محسن تبار
۱۳۹۹/۷/۲۴
مفیدبودومطالب پرمحتوایی داشت. وخیلی کاربردی هست
دکتر قیطاسی
۱۳۹۹/۷/۱۳
جالب بود و میشد با علاقه خوندش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)