دانلود کتاب پلیس خوش خلق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پلیس خوش خلق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پلیس خوش خلق

کتاب پلیس خوش خلق به نویسندگی فاطمه سرمشقی روایت‌گر پسر جوانی است به اسم خوش‌باش که همیشه با دوستان الکی خوش به گشت و تفریح می‌رود اما هیچ کار مفیدی انجام نمی‌دهد. یک روز پدر خوش باش به او می‌گوید که باید برود و کاری برای خودش دست و پا کند.

پلیس خوش خلق یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب پلیس خوش خلق می‌خوانیم:

تا همین چند سال پیش همه او را با اسم «خوش باش» می‌شناختند. از صبح تا شب با دوستانش توی کوچه پس کوچه‌های شکرستان می‌گشت. به زمین و زمان می‌خندید و تفریح می‌کرد. اما پدر پیرش، تاجر باشی، از صبح تا شب توی بازار زحمت می‌کشید. فکر می‌کرد اگر پسرش به جای خوش گذارانی می‌آمد بازار و کنار دستش شاگردی می‌کرد، بار بزرگی از روی دوشش بر می‌داشت.

تاجر باشی هر روز، بعد از خوردن نان و پنیر صبحانه‌اش با خودش نقشه می‌کشید که چطور خوش‌باش را به کار وادار کند...

 ۲۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0113-2 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پلیس خوش خلق

برای دانلود کتاب پلیس خوش خلق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پلیس خوش خلق