دانلود کتاب پنجره دوم


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب پنجره دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پنجره دوم

کتاب پنجره دوم اثری دیگر از مهدی خدامیان آرانی از مجموعه در جست‌وجوی حقیقت است.

حتماً دوست دارید بدانید هدف من در کتاب‌هایى که با نام «پنجره» منتشر مى‌کنم، چیست. وقتى جوان بودم، دوست داشتم با اندیشه‌هایى آشنا شوم که مرا به سوى معنویّت سوق دهد. اکنون چهل سال دارم و تجربه‌ها کسب کرده‌ام. من خلاصه آنچه را که سال‌ها در کتاب‌هاى مختلف خواندم در این کتب به رشته تحریر درآورده‌ام.

من سخنانى را در این جا بیان مى‌کنم که آرزو داشتم در جوانى بدانم!

در این کتاب از افکار استاد على صفایى حائرى بسیار بهره برده‌ام; به همین دلیل این کتاب را به مقام والاى ایشان تقدیم مى‌کنم.

از خدا مى‌خواهم به من توفیق دهد تا با نوشتن جلدهاى دیگر، بتوانم این مسیر را ادامه دهم. امیدوارم این کتاب، چند قدم شما را به آسمان نزدیک‌تر کند.

در قسمتی از کتاب پنجره دوم می‌خوانیم:

وقتى کودک بودم، مشتاق بازى با توپ بودم، به کوچه مى‌رفتم و از بچّه‌ها مى‌خواستم تا مرا هم بازى دهند، گاه به آنان التماس مى‌کردم; امّا اگر زمانى مى‌خواستیم به مهمانى برویم و لباس مرتّبى پوشیده بودم، دیگر به بازى آنان علاقه‌اى نداشتم و اگر آنان مرا به بازى دعوت مى‌کردند، نمى‌پذیرفتم.

توپ، همان توپ بود و بازى هم همان بازى; امّا من مى‌خواستم به مهمانى بروم، من هدفى را انتخاب کرده بودم و این هدف بود که مرا از بازى و توپ جدا کرده بود.

بزرگ‌تر که شدم، دنیا و زیبایى‌هاى آن مرا به بازى گرفت و من مشتاق آن شدم، براى رسیدن به ثروت بیشتر تلاش کردم; امّا دیدم که عدّه‌اى هدف دیگرى را براى خود برگزیده‌اند و به دنیا و آنچه در دنیا است، توجّهى ندارند. آنان شیفته دنیا نمى‌شوند، دنیا را بد نمى‌دانند; امّا آن را براى خود کوچک مى‌بینند. آنان مقام والا و عظمت روح خود را درک کرده‌اند و ارزش خود را بالاتر از این دنیا مى‌بینند.

آنان مى‌دانند در این دنیا به یک مهمانى بزرگ دعوت شده‌اند، لباس مهمانى پوشیده‌اند و دیگر با این بازیچه‌ها کارى ندارند، آنان عاشق راهى هستند که به بهشت جاودان مى‌رسد; به همین دلیل، روز و شب، تلاش مى‌کنند و آرام ندارند; مى‌دانند که راهى طولانى در پیش دارند، از همه لحظه‌هاى خود، استفاده مى‌کنند تا براى آن سفر جاودان، توشه برگیرند.

 ۱۳۶ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8449-88-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب پنجره دوم

برای دانلود کتاب پنجره دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پنجره دوم
رضا فتح آبادی
۱۳۹۷/۴/۲۰
عالی ستتتت دستتون درد نکنه. مشابه این کتابابیشتربذارین بالخص رایگان هم هست مرسی که هستین
یوسف ایوبی
۱۳۹۷/۳/۴
کتاب خوبیه ازتون ممنونم که برخی مطالبی رو که دوست داشتین درجوانی بهش میرسیدید رو نوشتید.
جواب بعضی از سوالامو گرفتم اینکه چرا افکار معنویم بعد از مدتی فراموشم میشن. دلیلش اینه که فکر بدون ذکر و یادآوری، ازبین میره و ذکر همون قرآنه و نماز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)