دانلود کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی

  • از: محمدعلی اعظمی
  • ناشر: انتشارات راهبردی نهاجا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی

کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی نوشته‌ی محمدعلی اعظمی، سعی دارد تا سرگذشت زندگی این خلبان بزرگ در دوران جنگ تحمیلی را به شیوه‌ای ساده و روان به تصویر بکشد.

چه محجوبانه و صادقانه قدم در مسلخ عشق گذاشته‌اند. خلبانانی که انگار با خود و با این مردم بزرگ و آن یار سفر کرده عهدی محکم و جدا نشدنی داشتند و بدین گونه در یاد ما ماندگار شده‌اند.

سرتیپ محمدعلی کیانی یکی از خلبانان آزاده و جانباز نیروی هوایی است. او در سال 1329 در شهر بوانات از شهرستان‌های استان شیراز در یک خانواده مذهبی و پرجمعیت شامل 7 برادر و 2 خواهر چشم به جهان گشود. این کتاب شرحی کوتاه از اتفاقاتی‌ست که سبب شد تا محمدعلی کیانی در دوران جنگ ما بین ایران و عراق اسیر شود.

در بخشی از کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی می‌خوانیم:

با خارج شدن صندلی لحظه‌ای بی‌هوش شده و با باز شدن چتر نجات به هوش آمدم؛ فاصله کمی با زمین داشتم، نیروهای دشمن در حال تیراندازی به طرف من بودند که اگر سریع به زمین نرسیده بودم چه بسا در هوا مورد اصابت گلوله قرار می‌گرفتم. در حال فرود متوجه شدم که در حال نشستن روی لاشه هواپیما می‌باشم که در حال سوختن بود؛ با کشیدن بند چتر خودم را کمی از هواپیما دور کردم.

مشکل دیگری هم به وجود آمده بود و آن پیچیده شدن یکی از بندهای چتر به دور گردنم بود که به هر سختی بود آن را باز کردم.

 ۳۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8489-95-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی

برای دانلود کتاب پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پنجمین پائیز جنگ: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده محمدعلی کیانی