دانلود کتاب پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن

  • از: ابراهیم علی عزیزی
  • ناشر: نشر پلک
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن

پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن کتابی از مجموعه دانش و موفقیت است که ابراهیمِ علی‌عزیزی آن را تألیف و توسط انتشارات پلک چاپ شده است.

گاهی اوقات موانع زیادی بر سر راه تحقق اهداف و خواسته‌هایمان وجود دارد. در این شرایط، احساس می‌کنیم دست‌یابی به آرزوهایمان آن‌قدر مشکل است که رسیدن به آن‌ها را کاری غیرممکن می‌دانیم. اما نیروهایی در درونمان وجود دارد که این نیروها می‌توانند بر هر مانع و چالشی فائق آیند.

آن نیروی توانگرساز که قرار است از آن صحبت کنیم، قدرت "خودباوری" است.

موفقیت در هر کاری مستلزم این است که خودمان را دست‌کم نگیریم. خودباوری یکی از همان کیفیت‌های مهم و بنیادین زندگی است که باعث می‌شود انرژی ما در برابر سختی‌ها حفظ شده و خود را بالاتر از سختی‌ها ببینیم.

باور کنید که قابلیت‌های بی‌نظیری در وجود خود دارید که رسیدن به مراحل اوج زندگی را حق شما می‌دانند. خودتان را دست‌کم نگیرید. شما توانایی تغییر هر شرایطی رادارید. هر یک از ما صاحب یک زندگی یکتا و منحصربه‌فرد هستیم. همه ما رسالتی ممتاز و توانایی چشمگیری برای تحقق آن داریم.

هرکدام از ما در شرایط خودمان به‌منظور خاصی آفریده‌شده‌ایم و بی‌نظیر هستیم. هرکدام از ما هدیه‌ای منحصربه‌فرد برای جهان در اختیارداریم تا هم خودمان و هم سایرین را از توانمندی‌های الهی‌مان بهره‌مند سازیم. این کتاب می‌تواند در ذهن شما یک جرقه‌ای از امید و ایمان به موفقیت روشن کند و راه رسیدن به کامیابی، رشد و اعتلای زندگی شمارا هموار سازد.

کسی که خود را باور دارد، بی‌شک قادر است که در جهان پیرامون خود تغییرات بزرگی ایجاد کند.

 ۹۲ صفحه، ۱,۰۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-235-626-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

اسرار خودباوری {به‌شتاب به‌سوی کامیابی}
فکر کن، عمل کن و نترس {خودتان کامیابی را می‌سازید}
همواره انتظار بهترین را داشته باشید {به هرچه فکر کنید به همان می‌رسید}
کلمات بیکار نمی‌نشینند {از هر چیزی سخن بگویید آن را خلق می‌کنید}
حکمت تحقق آرزوها و خواسته‌ها {به بهترین هدف‌ها فکر کنید}

راهنمای دانلود کتاب پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن

برای دانلود کتاب پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن

نظرات کتاب پنج اثر از ابراهیم علی عزیزی برای شاد زیستن

Betina Seif
۱۳۹۷/۱/۱۵
کتابی عالی، کاربردی و دقیق و مهمتر اینکه نویسنده اون ایرانی هست و این خیلی خوبه، چون اکثر نویسنده‌های ایرانی چیز قابل توجهی در این زمینه ندارند ولی این کتاب خیلی خوبه... 👌👌
صدیقه مهرآور
۱۳۹۷/۱/۱۲
کتاب عالی بود
مشاهد همه نظرات (۴)