دانلود کتاب پولسازترین شغل قرن

  • از: امیر قنبری
  • ناشر: انتشارات طاهریان
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پولسازترین شغل قرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پولسازترین شغل قرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پولسازترین شغل قرن

کتاب پولسازترین شغل قرن نوشته‌ی امیر قنبری، شما را به بزرگی، عظمت و ثروت سرشاری می‌رساند. پس لحظه‌ای درنگ نکنید و همین حالا شروع به مطالعه این کتاب جادویی کنید.

چیزی که در دستان شماست یک کتاب نیست، بلکه یک دستورالعمل تمام‌ عیار است. این دستورالعمل نتیجه سال‌ها فعالیت نویسندگان در زمینه آموزش و برگزاری بیش از صدها سمینار در ایران است. تمام مواردی که قرار است مطالعه نمایید بارها توسط حسین یزدانی و امیر قنبری آزمون و خطا شده‌اند و نتایج به دست آمده را در اختیار شما قرار داده‌اند.

اگر کتاب پولسازترین شغل قرن را بخوانید و مطالبش را اجرا کنید دیگر مانند بخش اولِ فصل دوم در تبلیغات دچار خودکشی نمی‌شوید. در ادامه فصل دوم با 7 روش خارق‌العاده برای بازاریابی سمینار و دوره‌های آموزشی آشنا خواهید شد.

اکثر کسانی که در این زمینه فعال هستند هنوز از برگزاری سمینارهای رایگان استفاده می‌کنند، در فصل سوم تمام راز و رمزهای موفقیت خودمان در سمینار معارفه را با شما در میان می‌گذاریم.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟ اولین کسانی که می‌بایست کتاب پولسازترین شغل قرن را مطالعه کنند مدرسان و برگزار کنندگان سمینار و دوره‌های آموزشی هستند. فرقی نمی‌کند شما در چه سطحی تدریس می‌کنید، حتی یک معلم خصوصی هم می‌تواند از این روش‌ها استفاده کند. بعد از مدرسان این کتاب برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک مناسب است، زیرا نزدیک به 85 درصد روش‌های نوین بازاریابی برای تمام مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرد، از طرفی در فصل چهارم شما چاه نفت‌ خودتان را کشف می‌کنید که مهم‌ترین عامل پیشرفت در هر کسب‌وکاری است.

سفر ما در این کتاب از قدم صفر بازاریابی اطلاعات شروع و به درآمدهای میلیونی در سال، ماه و حتی روز ختم می‌شود.

در بخشی از کتاب پول‌سازترین شغل قرن می‌خوانیم:

هدف مشخص کننده مسیرتان است. وقتی قبل از شروع کاری هدفی مشخص نداشته باشید امکان ندارد بتوانید مسیر را به راحتی طی نمایید. حواستان باشد در طول مسیر تصمیم‌گیری‌های بسیار دشواری خواهید داشت، اگر از قبل مسیرتان را مشخص نکرده باشید مطمئن باشید که سر از ناکجا آباد در خواهید آورد.

اهداف را به سه بخش کوتاه، میان و بلند مدت تقسیم‌بندی کنید. وقتی این کار را انجام دادید به فکر افزودن منابعی باشید که برای عملی کردن آن هدف نیاز دارید. یک چشم‌انداز برای فعالیت‌تان مشخص کنید و در تمام مراحل انجام کار آن را رصد کنید. هدف در دنیای کسب‌‌وکار مانند ستاره قطبی در ستاره‌شناسی است. با کمک ستاره قطبی می‌دانید کدام راه و کدام بی‌راه است.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: قدم صفر، بازاریابی اطلاعات
مهم‌ترین قانون در بازاریابی اطلاعات
نکات مهم فصل اول
فصل 2: 7 روش بازاریابی سمینار و آموزش
خودکشی در تبلیغات ممنوع
نکات مهم فصل دوم
فصل 3: مسیر پیروزی در سمینار معارفه
نکات مهم فصل سوم
فصل 4: چاه نفت فراموش شدۀ شما
نکات مهم فصل چهارم
فصل 5: بازاریابی بعد از سیمنار، عامل بقای کسب‌و‌کارتان
نکات مهم فصل پنجم
فصل 6: کلام آخر

 ۱۶۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-99-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پولسازترین شغل قرن

برای دانلود کتاب پولسازترین شغل قرن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پولسازترین شغل قرن
هادی یوسفی
۱۳۹۷/۸/۲۶
کتاب خوندن‌ از چشم ادم میندازه
اصلا خوشم نیومد
امیر قنبری
۱۳۹۷/۱۱/۲
داره یاد میده ک بیخیال کارکردن شین.. بجای تولید محتوا برین گرداوریه محتوا انجام بدین و بعد ی پکیج اموزشیش کنین و بعد برین اراعه بدین ب کسایی ک بهش نیازدارن و پولاشونو بگیرین.. مابقیش هم توی توضیح روشهای این کار خلاصه میشه
Hosein Rasoli
۱۳۹۷/۸/۲۹
نویسنده می تونس خلاصه تر و مفید تر بنویسه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)