دانلود کتاب پیک کنکوری ورنال (40 آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی)

  • ناشر: انتشارات ماهواره
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پیک کنکوری ورنال (40 آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پیک کنکوری ورنال (40 آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پیک کنکوری ورنال (40 آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی)

"پیک کنکوری ورنال" دربرگیرنده مجموعه سوالات کنکورهای آزمایشی موسسه ورنال از سال های 1389 الی 1394 (40 آزمون) می باشد که شامل کلیه دروس زبان عمومی و تخصصی، ریاضیات (ریاضی 1 و2 و معادلات)، فتوگرامتری، ژئودزی (ژئودزی1، ژئودزی2، نجوم، GPS، فیزیکال ژئودزی) است. در این مجموعه آزمون­ های اولیه هر سال به صورت مرحله ای و آزمون­ های پایانی به صورت جامع برگزار گردید. سوالات آزمون­ ها توسط دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری مهندسی نقشه برداری تالیف شده است که دارای پاسخنامه تشریحی می باشد. در این کتاب بعضی از سوالات نیز در دوره های مختلف تکرار و همچنین بعضی از سوالات کنکور سراسری نیز در بین سوالات آزمون آورده شده است. پاسخنامه هر آزمون بعد از دفترچه سوالات آن آزمون آورده شده است.

برای مطالعه کتاب پیشنهاد می شود ابتدا مبانی دروس مطالعه شود سپس اقدام به گرفتن آزمون از خود شوند. داوطلبان عزیز می باید هر آزمونی که از خود می گیرند برای سوالاتی که توانایی پاسخ به آن را ندارد آنها را یادداشت و در زمان های مناسب آن را تکرار نمایند و برای سوالاتی که دارای نکات مهمی هستند یادداشت برداری نمایند.

(این کتاب دارای حجم بالایی می باشد، لطفا جهت صحت نمایش در نسخه اندروید و آی او اس، قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید)

 ۱۳۶۸ صفحه، ۴۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-459-019-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آزمون های سال 89-90 (8 آزمون)
آزمون های سال 90-91 (6 آزمون)
آزمون های سال 91-92 (6 آزمون)
آزمون های سال 92-93 (8 آزمون)
آزمون های سال 93-94 (6 آزمون)
آزمون های سال 94-95 (6 آزمون)

راهنمای دانلود کتاب پیک کنکوری ورنال (40 آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی)

برای دانلود کتاب پیک کنکوری ورنال (40 آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پیک کنکوری ورنال (40 آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی)

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
sadegh 01
۱۳۹۷/۸/۲
بد نیست
sadegh 01
۱۳۹۷/۸/۲
سلام. سوالات95-96 اضافه می‌شه؟
Magi Samani
۱۳۹۷/۷/۲
کتاب خوبی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)