دانلود کتاب چاله جادویی

  • از: امیر ایلخانی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چاله جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چاله جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چاله جادویی

کتاب چاله جادویی نوشته امیر ایلخانی، داستان سه نوجوان به نام‌های بابک، میترا و مانی را بازگو می‌کند که پس از رفتن به جنگل وارد چاله‌ای می‌شوند که آن‌ها را به دنیای دیگری می‌برد. این سه نوجوان که برای بازگشت تلاش می‌کنند با زال رو به رو می‌شوند که گویا سال‌هاست منتظر رسیدن این سه نفر بوده است.

زال به آن‌ها می‌گوید برای بازگشت به دنیای خودشان باید به سرزمین جادوی سپید بروند که به دست جادوگر سیاه پوش افتاده است و پادشاه را که در زندان است آزاد کنند و پیش از این که پنج هزار سال کامل شود لوح زرین را پیدا کنند و دوباره جادوی سپید را حاکم کنند تا دروازه زرین باز شده و آن‌ها فرصت بازگشت پیدا کنند.

در این راه بابک، میترا و مانی با چالش‌های بسیاری رو به رو می‌شوند که جادوگر سیاه پوش بر سر راه آن قرار داده است. آن‌ها که برگزیده هستند می‌کوشند با بهره بردن از هوش خود و کمک موجودات خوب سرشت به موفقیت برسند هر چند بارها در تیررس مرگ قرار می‌گیرند و...

در بخشی از کتاب چاله جادویی می‌خوانید:

_ پس از اینکه دیوارها فرو ریخت کمی پیاده روی کردن و از تپه‌های کوتاه و بلند گذر کردن تا اینکه به دیوارهای بسیار بلندی رسیدن که تنها یک در فلزی میله‌ای برای گذر از اون وجود داشت که اون هم درست پشت یک صفحه بزرگ بازی مار و پله بود که البته یک دیواره آتشین هم جلوی اون بود که اجازه نمی‌داد کسی بدون گذر از صفحه به اهرم دسترسی پیدا کنه هر چند هر خونه تنها هنگام بازی آزاد می‌شد و به خاطر تله‌هایی که روی اون وجود داشت نمی‌شد روی اون‌ها قدم گذاشت. جلوی در یک ستون وجود داشت که روی اون یه اهرم قرار داشت و بچه‌ها در صورت رسیدن به اون اهرم می‌تونستن صفحه رو با تمام چالش‌هایی که درونش وجود داشت نابود کنن و بعد با این کار در هم باز می‌شد.

_ مثل مارپیچ مرگ یک میز کوچیک جلوی این چالش هم قرار داشت و بچه‌ها باید با خوندن راهنمایی که روی اون بود می‌فهمیدن که چه کاری باید انجام بدن. این بار هم میترا پیش گام شد و یک کاغذ که به شکل طومار در اومده بود رو از توی یک صندوقچه کوچیک درآورد و شروع به خوندن کرد.

_ برای گذر از چالش مار و پله باید بخت و اقبال به شما یاری کند تا بتوانید آن را پشت سر بگذارید. اینجا مارهای زهرآگین. کژدم‌ها. زبانه‌های آتش و گودال‌ها منتظر هستند تا شما را از پا در بیاورند پس در هنگام انداختن مهره‌های امتیاز خوب دقت کنید تا سرانجام خوبی داشته باشید. دو نفر باید بازی کنند و یک نفر مهره‌ی امتیاز را می‌اندازد. اگر می‌خوای زودتر به پایان برسی نردبان‌ها رو پیدا کن.

_ میون اون سه نفر مانی اصلا دوست نداشت وارد صفحه بشه پس چاره‌ای نبود که وظیفه انداختن مهره‌های امتیاز رو که هر کدوم به اندازه یه گردوی رسیده بودن رو به اون بسپرن و میترا و برادرش وارد صفحه بشن. البته مانی باید مهره‌ها رو روی صفحه‌ی کوچکی که پایین صفحه اصلی قرار داشت می‌انداخت.

مهره‌ی قرمز برای کسی بود که از سمت راست وارد بازی می‌شد و مهره آبی برای کسی که از سمت چپ بازی رو آغاز می‌کرد.
_ مانی و میترا سرجای خودشون قرار گرفتن و مانی که دست و دلش می‌لرزید مهره‌ها رو انداخت.

فهرست مطالب

مقدمه
چاله جادویی

 ۲۶۱ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-00-0721-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چاله جادویی

برای دانلود کتاب چاله جادویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چاله جادویی
رضا زارع
۱۳۹۷/۷/۸
کتاب خیلی عالی بود. با متنی روان ک برای همه مناسب هست. واقعا از خریدم راضی هستم. به همه پیشنهاد میکنم این کتابو خریداری کنن
امیر ایلخانی
۱۳۹۷/۷/۹
سپاس دوست گرامی خوشحالم که راضی بودید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)