دانلود کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند

کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند اثر پاتریشیا لاو و استون استوسنی به شما کمک می‌کند تا به همان رابطه‌ای که در روزهای اول عاشقی داشتید اما در سطحی عمیق‌تر، برگردید.

رابطۀ خوب میان زن و مرد، رابطه‌ای فراتر از کلمات است؛ رابطه‌ای همراه با احساس ارتباط و درک متقابل. شما می‌دانید وقتی رابطه‌ای به تلخی کشیده می‌شود، زن و مرد چه حسی دارند. زن تمایل دارد در مورد مشکلات صحبت کند، اما مرد ترجیح می‌دهد مشکل را نادیده بگیرد و از حرف زدن در مورد آن فرار کند.

دلیل به وجود آمدن فاصله میان ما، تفاوت‌های ذاتی از نظر ترس و شرم نیست بلکه چگونگی مدیریت بر این تفاوت‌هاست که ما را از هم جدا می‌کند. اگر شما این تفاوت‌ها را با انتقاد، موضع‌گیری، کناره‌گیری یا سرزنش کردن دیگران کنترل کنید، رابطۀ شما با شکست مواجه خواهد شد؛ اما اگر از این تفاوت‌ها برای پیشرفت، ترقی، برقراری ارتباط یا پشتیبانی استفاده کنید، رابطۀ میان شما و همسرتان روز به روز مستحکم‌تر خواهد شد و این همان هنری است که با مطالعۀ کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند (Why Women Talk And Men Walk) خواهید آموخت. اما توجه داشته باشید که غلبه بر عاداتی که از دوران کودکی شکل گرفته‌اند، مستلزم توجه آگاهانه و گذشت زمان است.

پت لاو (Patricia Love) و استون استوسنی (Steven Stosny)، نویسندگان کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند، با بیان اینکه تفاوت‌های اساسی میان زن و مرد می‌تواند رابطۀ میان آن‌ها را دشوار سازد، کلید دستیابی به رابطه‌ای فوق‌العاده را این گونه معرفی می‌کنند: کشف مجدد جرقه‌ای که شما و همسرتان را اولین بار به سوی یکدیگر جلب کرد، و حفظ آن. شما با استفاده از تکنیک‌های پیشگامانۀ این نویسندگان خواهید آموخت که چگونه با همسر خود ارتباط برقرار کنید تا بتوانید احساساتی را که در اولین ملاقات خود با او داشتید دوباره بر انگیزید.

«پت لاو و استون استوسنی، استنشاق هوای تازه‌ای را میسر کرده‌اند که نه تنها الهام بخش است، بلکه راهنمایی عملی برای زنان و مردان محسوب می‌شوند تا بتوانند بر چالش‌ها غلبه نموده و همواره در کنار یکدیگر باشند.»

فهرست مطالب

مقدمه
مشکل در صحبت کردن نیست
بخش اول: چرا بهبود روابط تا این اندازه مشکل است
1: ما چگونه میان خود و همسرمان فاصله می‌اندازیم
ترس و شرم
2: چرا ما دعوا می‌کنیم؟
واکنش‌گری نسبت به ترس و شرم
3: مرد ساکت چه فکر می‌کند و چه احساسی دارد
4: بدترین کاری که زن در حق همسرش می‌کند
5: بدترین کاری که مرد در حق همسرش می‌کند؛ تنها گذاردن او بعد از ازدواج
6: ترس و شرم چگونه به خیانت، جدایی و طلاق منجر می‌شوند
بخش دوم: استفاده از ترس و شرم برای ایجاد عشقی فراتر از کلمات
7: ارزش‌های اصلی شما
8: یادگیری شیوه‌ی تغییر ترس و شرم در روابط خود
9: دیدگاه دوجانبه
10: زبان طبیعی دیدگاه دوجانبه
وقتی جنسیت حرف می‌زند، چه نیازی به کلمات است؟
11: تنها مهارت ارتباطی که به آن نیاز دارید
قدم گذاشتن در گودال آب
12: اگر خواهان ارتباط هستید، «احساسات» را فراموش کنید و به انگیزه‌ها فکر کنید
13: سخنی مردانه برای مردان
چگونه رابطه‌ی خود را بدون تبدیل شدن به یک زن، مستحکم کنید.
14: فرمول عشق و قدرت
سی و شش ثانیه و چهار مرتبه در روز برای رابطه‌ای قدرتمند
نتیجه‌گیری
اگر می‌خواهید عشق بزرگ‌تری داشته باشید، باید لحظات کوتاهتری به آن فکر کنید.

 ۳۶۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-279-0 

چاپ ۱۳۸۸: ۸۴۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند

برای دانلود کتاب چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرا زنان حرف می‌زنند و مردان فرار می‌کنند
hoda shoshtari
۱۳۹۶/۶/۲۲
از کتابش خیلی خوشم اومد چون بر خلاف بعضی کتابهای روانشناسی بر پایه خودمحوری و خودخواهی نبود واقعا اگر درک متقابل و محبت بی چون و چرا باشه هیچ رابطه ای دچار مشکل نمیشه. و خیلی هم مثالهای خوبی داشت ک مطلب رو قابل درک و کاربردی میکرد
سعید افشار
۱۳۹۶/۶/۱۹
با خوندن این کتاب و از این دست کتابها ادم متوجه میشه خیلی از مشکلات بوجود اومده در زندگی زناشویی صرفا یه سو تفاهم ساده بود و چقدر راحت قابل حله.نه تنها این کتاب بلکه کتابهایی مانند این واقعا اگر در سطح جامعه رواج پیدا کنه خیلی از مشکلات بین زن و مرد بوجود نمیاد و اگر هم بیاد براحتی حل میشه.
مانی علی
۱۳۹۶/۶/۲۷
ارزش خواندن را دارد حتما بخونید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۴)