دانلود کتاب صوتی چشمه‌ی ماه

  • از: مهری ماهوتی
  • ناشر صوتی: انتشارات سوره مهر
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چشمه‌ی ماه  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چشمه‌ی ماه  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چشمه‌ی ماه

کتاب صوتی چشمه‌ی ماه نوشته مهری ماهوتی داستان تعدادی فیل است که بدلیل نیامدن باران می‌خواهند محل زندگی خود را ترک کنند و به سمت چشمه ماه سفر کنند.

اما خرگوش‌ها از این اتفاق خشنود نیستند و نمی‌خواهند جایی را که در آن بزرگ شده اند، به همین راحتی تقدیم عده‌ای دیگر از حیوانات بکنند. تا اینکه خرگوش‌ها فکرهایشان را روی هم می‌گذارند و چاره‌ای برای این موضوع پیدا می‌کنند.

در این کتاب به کودکان آموزش داده می‌شود که باید از میهن خود دفاع کنند. این دفاع فقط جنگیدن با دشمنان نیست بلکه بهره بردن از فکر و اندیشه است.

مجموعه کتاب قصه نمایش کودکان به صورت 7 داستان کوتاه در قالب قصه نمایشی نوشته‌شده‌ است. شخصیت‌های هر داستان در ابتدا معرفی می‌شوند و به صورت نمایشنامه شعرگونه داستان روایت می‌شود. موضوعات این کتاب‌ها برگرفته از کتاب‌ها و داستان‌های کهن فارسی همچون کلیله و دمنه است که به صورت منظوم نوشته تا با اصل آثار تفاوت داشته باشد و بازنویسی صرف نباشد.

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
چشمه ی ماه
 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چشمه‌ی ماه

برای دانلود کتاب صوتی چشمه‌ی ماه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چشمه‌ی ماه