دانلود کتاب چشم اندازی به تحولات فناوری در سال 2016

  • ناشر: ماهنامه شبکه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چشم اندازی به تحولات فناوری در سال 2016 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چشم اندازی به تحولات فناوری در سال 2016 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چشم اندازی به تحولات فناوری در سال 2016

این پرونده ویژه طی سلسله مقالاتی سعی دارد نگاهی به دنیای فناوری در سال 2016 داشته باشد و به سراغ پیش‌بینی فناوری و محصولات آینده برود. در این پرونده ویژه درباره سخت‌افزارهای آینده، آینده اینترنت اشیا، رویکردهای جدید مراکز داده، تحولات حوزه امنیت، آینده هوش مصنوعی و تمام حرف و حدیث‌هایش مقالات مفصلی مطالعه خواهید کرد.

ماهنامه شبکه به رسم هر ساله؛ در ابتدای سال میلادی، وظیفه خود دانست به دنبال ترسیم یک چشم‌انداز از فناوری‌های سال آینده میلادی باشد و این نقشه راه را در اختیار خوانندگانش قرار بدهد. امسال نیز با فهرست کردن مهم‌ترین تحولات دنیای فناوری و البته با تاکید بیشتر بر حوزه‌های شبکه و ارتباطی؛ پیش‌بینی‌ها و برآوردهای سال 2016 از نگاه معروف‌ترین کارشناسان و سایت‌های معتبر تخصصی آن حوزه‌ها را گردآوری و در پرونده ویژه‌ای پیش‌روی شما قرار دادیم. امید اینکه این مجموعه مقالات راه‌گشا و روشنگر مسیر و انتخاب کسب‌وکارها، اساتید و دانشجویان، فعلان این صنعت و علاقه‌مندان باشند.

فهرست مطالب

مقدمه: 2016 را در آغوش بگیر
چشم‌اندازی به تحولات فناوری در سال 2016
اینترنت اشیا در سال 2016 کجا می‌نشیند؟
سال اخاذی‌های آنلاین
مراکزداده چه فناوری‌ها و رویکردهای جدیدی پیش‌رو دارند؟
آینده هوش مصنوعی و انسان‌ها

 ۳۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چشم اندازی به تحولات فناوری در سال 2016

برای دانلود کتاب چشم اندازی به تحولات فناوری در سال 2016 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چشم اندازی به تحولات فناوری در سال 2016