دانلود کتاب صوتی چهل ایده کارآفرینی اینترنتی

  • راوی: امین علی نیا
  • ناشر صوتی: راوی نو
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهل ایده کارآفرینی اینترنتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهل ایده کارآفرینی اینترنتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چهل ایده کارآفرینی اینترنتی

کتاب صوتی چهل ایده کارآفرینی اینترنتی، ایده‌های ساده و قابل اجرا در ایران را به شما می‌آموزد تا از طریق اینترنت و با امکانات ساده و در دسترس بتوانید اشتغال ایجاد و درآمدزایی داشته باشید.

در این کتاب نمونه‌های موفقی از ایده‌های پولساز کارآفرینی اینترنتی گردآوری شده که شما را در ایجاد کسب و کاری خلاقانه و موفق راهنمایی می‌کند.

راه اندازی یک کسب وکار اینترنتی، نیازمند یک برنامه عجیب و غریب مهندسی شده و بر مبنای آنالیز دقیق فرصت‌ها و ضعف‌ها نیست، به بودجه کلان نیازی ندارد و حتماً برای مدیریت آن، نیازمند کسب مدرک فوق لیسانس در رشته‌های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک نیستید، حتی به ایده خیلی بزرگ هم نیاز ندارد. کارهای خیلی بزرگ، با ایده‌های کوچک آغاز شده و با پشتکار و استعداد صاحبان این ایده، توسعه یافته و تجاری سازی شده است.

این کتاب راهکارهایی ساده برای راه اندازی یک فعالیت اینترنتی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. راهکارهایی که می‌تواند زمینه‌های یک کسب و کار بزرگ را فراهم کند. فراموش نکردیم که گوگل از گاراژ منزل دو بنیان‌گذارش آغاز به کار کرد و مایکروسافت و اپل هم در ابتدای کار، برنامه‌نویس معمولی سخت‌افزارهای مختلف بودند و آمازون هم یک سایت محلی بود که بعداً جهانی شدند. از کوچک شروع کنید، اما بزرگ ببینید.

اجازه بدهید به اندازه تجربه‌ای که کسب می‌کنید از بازار پر رقابت، سوددهی داشته باشید و فرآیند رشد منطقی و متعادل آن را تجربه کنید. این ایده‌ها، بخشی از دریای بزرگ ایده‌ها، برای راه اندازی کسب و کار در دنیای دیجیتالی و پر رونق وب است، البته همه چیز به شما و استعداد و پشتکارتان بستگی دارد.

نکاتی که در این کتاب معرفی شده است، در واقع راه‌حل‌هایی برای طراحی یک پورتال خلاق است آن هم با ایده‌هایی کوچک. ایده‌هایی که می‌تواند همه سلیقه‌ها و علاقمندان به راه اندازی کسب و کار در وب را تا حدودی پوشش دهد و بستر یک نوآوری در سرزمین دیجیتال را پایه‌گذاری کند.

کسانی که خوب فکر می‌کنند و خلاقانه فکر می‌کنند، موفق هستند. از شروع هیچ کاری هراس نداشته باشید و شکست را به خود تلقین نکنید. به خود انرژی مثبت و موفقیت را تلقین کنید.

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۸ دقیقه
بخش هفتم
۶ دقیقه
بخش هشتم
۶ دقیقه
بخش نهم
 ۱ ساعت، ۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چهل ایده کارآفرینی اینترنتی

برای دانلود کتاب صوتی چهل ایده کارآفرینی اینترنتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چهل ایده کارآفرینی اینترنتی
حسام بهاری
۱۳۹۸/۲/۲
خوب بود
Zohreh Tehrani
۱۳۹۷/۹/۱۷
خوب بود
سحر میرسعیدی
۱۳۹۷/۹/۲
کتاب خوبی بود ولی عالی نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)