دانلود کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

 جان گری در کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند به شما آموزش می‌دهد که چگونه احساسات خود را برای جلب توجه مردان به اشتراک بگذارید.

جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسنده‌ی کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی در این کتاب صوتی به شما می‌گوید:

وقتی خانم‌ها بیشتر به سمت ویژگی‌های مردانه‌شان تمایل پیدا می‌کنند، احساس غرق شدن، بی‌میلی و خستگی خواهند کرد در نتیجه استرس می‌گیرند و افسرده می‌شوند و بیشترین چیزی که باعث استرس در مردان می‌شود وقتی است که ویژگی‌های مردانه‌شان را سرکوب می‌کنند.

وقتی خانم‌ها احساساتشان را بروز می‌دهند و به اشتراک می‌گذارند، مرد با یک درک بالا، توجه، احترام و دل‌سوزی به سمتشان می‌آید و استرسشان را پایین می‌آورد و اجازه می‌دهند عشق را درک کنند.

غر زدن بخشی از زندگی است و خانم‌ها زیاد غر می‌زنند. ولی اگر به یک مرد در مورد خودش غر بزنید، نمی‌تواند بشنود. هیچ مردی نمی‌شنود. انسان نمی‌تواند بدون استرس به انتقاد کردن یک نفر از خودش گوش کند.

شما به عنوان یک زن باید درد و دل کنید، گله و شکایت کنید، احساسات منفی در مورد زندگی و نه همسرتان، را با او در میان بذارید. پس شکایت کردن از همسرتان را بی‌خیال بشوید و به جای آن در مورد چیزهای دیگر شکایت کنید. در این صورت همسرتان بیشتر به شما گوش می‌دهد و درکتان می‌کند. احساس صمیمیت می‌کند و فکر می‌کند دارد به شما هدیه‌ای می‌دهد.

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
 ۱۲ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۱۰۰ ت (۳۰%) - 1.04€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

برای دانلود کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند
فائزه ترابیان
۱۳۹۷/۲/۲۵
بااینکه کوتاه بود اما نکاتش خیلی مفید و کلیدی بود
زینب دارایی
۱۳۹۷/۲/۲۱
میشه نسخه نوشتاری و متنی کتاب رو هم بیارید
کمند صوفی
۱۳۹۷/۲/۱۷
کاربردی و مختصر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)