دانلود کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند

کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند نوشته ادل فبر و الین مازلیش، نحوه ارتباط درست با یک نوجوان و توجه به احساسات او برای رشدش را آموزش می‌دهد.

به غیر از پدر یا مادر، چه کسی در این سال‌های بحرانی در کنار نوجوانان‌ما خواهد بود تا کمک‌شان کند، پیام‌های گمراه‌ کننده‌ی منابع مختلف را درک کنند؟ چه کسی به آن‌ها کمک خواهد کرد در برابر فشار هم‌سالان مقاومت کنند؟ چه کسی به آن‌ها کمک خواهد کرد در برابر گروه‌ها و بی‌رحمی‌ها، اشتیاق برای پذیرش، ترس از طرد شدن، وحشت‌ها، هیجانات و سردرگمی دوران نوجوانی، مقاومت کنند؟

زندگی با نوجوانان می‌تواند مستأصل‌ کننده باشد. ما این را می‌دانیم. این را به خاطر می‌آوریم. اما همچنین به یاد می‌آوریم که چطور در طول آن‌ سال‌های دشوار، مهارت‌هایی آموختیم که به ما کمک کرد بدون این که به زیر آب فرو برویم، در میان تلاطم‌ترین آب‌ها شنا کنیم.

ادل فیبر (Adele Faber) و الین مازلیش (Elaine Mazlish) در کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند (How to talk so teens will listen and listen so teens will talk)، تکنیک‌های جدید و شیرینی برای مشکلات روزمره‌ای که والدین با آن مواجه می‌شوند، دارند. آن‌ها بهترین تفکرات روانشناسی را با دانش عملی ترکیب می‌کنند تا به شما کمک کنند این ایده‌ها را امروز در خانه‌ی خود عملی کنید.

 ۲۰۰ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-867-7 

چاپ ۱۳۸۸: ۲۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فهرست
چگونه این کتاب نوشته شد
1 - برخورد درست با احساسات
2 - هنوز می‌خواهیم «مطمئن شویم»
3 - تنبیه کردن یا تنبیه نکردن
4 - با هم مشکل را بر طرف کنید
5 - جلسه با نوجوانان
6 - درباره‌ی احساسات، دوستان و خانواده
7 - والدین و نوجوانان در کنار یکدیگر
در ملاقات بعدی

راهنمای دانلود کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند

برای دانلود کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند

نظرات کتاب چگونه با نوجوانم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که نوجوانم صحبت کند

لیندا رحیمی
۱۳۹۹/۶/۲۳
من‌ی نوجوان‌ام و این کتاب خیلی بهم کمک کرد کاش پدر و مادرمم میخوندنش ولی اونا هیچ وقت برای این جور چیزا وقت نمیزارن اونا فک میکنن چون تونستن داداش مو بزرگ کنن روش تربیتی شون بهترین روشه ولی این کتابو به نوجوون‌ها هم پیشنهاد میکنم چون وقتی من خوب رفتار کردم پدر و مادرمم خیلی بهتر از قبل باهام حرف زدن و حتی تو روابط با دوستانم تأثیر گذار بود و دوست خوبی شدم و الان تقریبا کل کلاسمون منو دوست دارن
فاطمه رهنما
۱۳۹۸/۷/۸
با سلام.... کتاب خوب و مفیدی بود و با توجه به اینکه مثال‌های کاربردی زیادی داشت تو جذب خواننده خیلی تاثیر گذاره
پروین حاتمی
۱۳۹۹/۴/۲۵
کتاب خوب و کاربردی هست که برای داشتن یک ارتباط خوب با نوجوان به ما کمک می‌کند
مشاهد همه نظرات (۱۲)