دانلود کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

در کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند نوشته‌ی ادل فبر و الین مازلیش، تلاش شده، محیطی احساسی ایجاد شود که برای کودکان امن باشد تا آغوش خود را به روی مسائل تازه و ناآشنا باز کنند.

پدران، مادران و آموزگاران باید دست به دست هم بدهند و با یکدیگر همکاری کنند. هر دو طرف باید تفاوت میان واژه‌هایی را بدانند که باعث تضعیف یا تقویت روحیه می‌شود، واژه‌هایی که سبب برخورد یا همکاری می‌شود، واژه‌هایی که حضور ذهن کودک را مختل می‌کند و اندیشیدن را برای او ناممکن می‌سازد، و واژه‌هایی که علاقه طبیعی او را به یادگیری بالا می‌برد.

ادل فبر (Adele Faber) و الین مازلیش (Elaine Mazlish) در کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند(how to talk so kids can learn)، نشان داده‌اند که کودکان چگونه می‌توانند مسئولیت بپذیرند و خویشتن‌داری را تمرین کنند. روش‌های متعددی پیشنهاد شده است که کودکان را تشویق می‌کند تا بدانند کیستند و چه کسی می‌توانند باشند.

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۲۱ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم
۱۵ دقیقه
بخش هفتم
۸ دقیقه
بخش هشتم
 ۲ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۱۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

برای دانلود کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند
null null
۱۳۹۷/۷/۳۰
کتاب مختصر و مفید و کابردی بود
ehsan afshari
۱۳۹۷/۴/۲۰
عالی
فریبا جاویدی
۱۳۹۸/۲/۱۶
یه جمله تامل برانگیز داشت که به نظرم وظیفه همه پدر و مادرها و معلم‌ها را در خصوص آینده سازان فردا (فرزندانمون) پر رنگ تر میکنه و اون اینه : ما همه محصول گذشته خود هستیم... . به نظرم با شنیدن این کتاب بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)