دانلود کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست

با خواندن کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست، اثر دیو لاکهانی، در هر زمان و در هر شرایط، مطابق انتظار خود و حتی بیش‌تر از آن فروش داشته باشید و بتوانید بر رکودهای موقت اقتصادی روزگار غلبه کنید و با تولید، فروش و کارآفرینی خود چرخ‌های اقتصادی مملکت را به پیش برانید و در آبادانی آن سهیم شوید.

در کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست، ممکن است جمله فوق برای شما بسیار آشنا باشد! وقتی اقتصاد دچار رکود می‌شود، وقتی موازنه درآمد مردم نسبت به مخارجشان به هم می‌خورد، وقتی فروش افت می‌کند و وقتی اوضاع مناسب نیست، این جمله است که به فراوانی بر سر زبان فروشندگان می‌افتد.

اما در هر اقتصاد بدی و در هر رکود ظاهر ای، همواره هستند فروشندگانی که اوضاع زیاد برایشان فرقی نمی‌کند و آن‌ها در کار فروش خود مثل سابق پیش می‌روند و گله کمتری نسبت به بقیه دارند! دلیل چه می‌تواند باشد؟...

واقعیت این است که فروش و فرآیند آن فرق کرده است. در دهه 90 شمسی دیگر نمی‌توان با روالی که در دهه 80 کار می‌کردیم کار کنیم و انتظار همان فروش و سود را داشته باشیم. زمانه عوض شده است؛ فن‌آوری و ارتباطات بسیار گسترش یافته است، مردم آگاه‌تر شده‌اند و ترفندهای سابق برای‌شان رو شده است و البته کتمان نمی‌توان کرد که اقتصاد هم دچار رکود موقت است. پس چه باید کرد؟

در کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست با زبان ساده همراه با تمرینات و مثال‌های عملی زیاد، روش‌هایی جهت افزایش فروش در هر زمان و خصوصاً‌ زمانی که به ظاهر تعداد مشتری کم شده، معرفی شده است که مطمئناً ‌با به کار بستن آن‌ها شما هم خواهید توانست از ناله و گله خود مبنی بر نبودن یا کم بودن مشتری، کم کنید و بر فروش خود بیفزایید!

 

فهرست مطالب

مقدمه مترجمین
سپاسگزاری مؤلف
مقدمه
فصل صفر: فورأ شروع کنید
فصل یک: واقع گرا باشید و متمرکز شوید
فصل دو: دیده شوید
فصل سه: ارتباط برقرار کنید
فصل چهارم:دیجیتالی شوید
فصل پنجم: خلاق باشید
فصل شش: متقاعد کنید
فصل هفت: هزینه پرداخت کنید
فصل هشت: تأثیر گذار باشید و نفوذ کنید
فصل نه: وادار کنید تا بفروشند
مصاحبه: متوقف کردن رکود
فصل ده: اندیشه های نهایی

 ۱۶۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-90261-6-6 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست

برای دانلود کتاب چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه بفروشیم وقتی مشتری نیست
مهدی جمشیدی
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
از شما بابت جمع کردن این همه کتاب خوب کمال تشکر را دارم.
خلیل رضوی
۱۳۹۵/۱۱/۴
موفق باشید
اسماعیل بزرگمهر
۱۳۹۶/۲/۵
با سلام هر کتابی نقطه قوت خودش رو داره حتی اگه یک جمله از اون کتاب شما رو تحت تاثیر قرار بده . توصیه من اینه که این کتاب رو بخونید .و کتاب های دیگر از نویسنده های دیگر رو هم بخونید تا دیدتون جامع تر بشه...با تشکر
تاج محمد درنواز
۱۳۹۵/۱۰/۲۶
کتاب فوق باتمرین ومثالها بهتردرفروش یادمی دهد
خلیل رضوی
۱۳۹۵/۱۱/۴
سلامت باشید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)